Ambiente Frankfurt Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ambiente Frankfurt Fuar Turları

 

Ambiente Frankfurt Fuarı, Avrupa’nın en popüler fuarlarından biridir. Dünyanın en saygın tüketim mallarını bulabileceğiniz bu fuar, 26-30 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenmektedir. Ambiente Frankfurt Fuarı, zücaciye ve ev eşyaları, aydınlatma ve hediyelik eşyalar alanında sektörün trend ürünlerini belirlemektedir. Aynı zamanda sektörün gelecek planı da bu fuarın etkisi ile şekillenmektedir. Sektörde yarattığı etki alanı ile tüm dünyadan müşteri ve üreticilerin dikkatini çekmektedir. Ambiente Frankfurt Fuarı, sektörde en çok ihracat yaptığı 2. ülkenin Almanya olmasından dolayı Türkiye için ayrı bir öneme sahiptir.

 

Hediyelik Eşya ve Züccaciye Sektörü

Hediyelik eşya ve züccaciye sektörü; çeşitli ev eşyaları, süs eşyaları, dekoratif ürünler, mutfak eşyaları ve çeşitli materyaller gibi geniş bir çeşitliliğe sahip ürünleri içermektedir. Genel olarak ev dekorasyonu için kullanılan bu ürünler, hediye olarak da sıkça tercih edilmektedir. Hediyelik eşya ve züccaciye sektöründe üretilen ürünlerin kaliteli ve estetik ürünler olması tercih edilirken dayanıklı olmaları da önemli olan bir diğer faktördür.

 

Frankfurt Hakkında Bilgi

Frankfurt, sahip olduğu nüfusu ile Almanya’nın beşinci büyük şehridir. Bu büyük şehir Main Nehri kıyısına kurulmuştur ve Orta Çağ’dan beri Almanya’nın en önemli kent merkezleri arasında yer almıştır. Frankfurt Almanya’nın en önemli fuar merkezlerinden biridir. Bu şehir bugün sadece Almanya için değil, Avrupa’da da oldukça önem verilen bir fuar ve ticaret merkezidir. Aynı zamanda Avrupa’nın kültür kenti olarak anılan şehirleri arasındadır. Avrupa’nın en büyük İngiliz tiyatrosu “Alte Oper” başta olmak üzere birçok müze ve konser salonu gibi kültürel mekanlar bu şehirde bulunmaktadır. Şehirde dikkat çeken başka bir özellik ise; Avrupa’nın en yüksek gökdelenlerine sahip olmasıdır. Bu gökdelenler şehrin karakteristik yapısını büyük oranda oluşturmaktadır. Frankfurt Havalimanı, dünyanın en yoğun havalimanları arasında gösterilmektedir. Burası en direkt rotalara sahip olan bir havalimanıdır.

 

Messe Frankfurt Fuar Alanı

Messe Frankfurt, çok büyük olması ve fuarcılık sektöründe küresel lider olması ile öne çıkan bir fuar alanıdır. Açık alanların birçok noktasında yiyecek ve içecek stantları bulmak mümkündür. Aynı zamanda fuar alanı katılımcı ve ziyaretçiler için internet hizmeti de sunmaktadır. Büyük bir fuar alanı olduğu düşünülürse bu detaylar ziyaretçiler için oldukça önemlidir. Fuar alanını gezerken sahip olduğu iyi düzenlemeler ile Alman disiplinini mekanın her yerinde hissettirmektedir. Messe Frankfurt fuar alanı her yıl yaklaşık olarak 250 etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Burada düzenlenen her etkinlik için son teknoloji ve özel hizmetler kullanılmaktadır. Bu sayede yapılan her etkinlik maksimum memnuniyet ile tamamlanmaktadır. Messe Frankfurt fuar alanına metro ile direkt olarak ulaşım sağlanabilmektedir. Fuar alanı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

 

Ambiente Frankfurt Fuarı Tur Programları

 

AMBIENTE FRANKFURT 2024 | 4 GECE | THY | IST:

Ambiente Frankfurt 4 gece seyahat programı 26-30 Ocak 2024 tarihleri arasındadır. Saat 09:05’te İstanbul Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları ile kalkan uçak, 10:25’te Frankfurt Havalimanı’na iniş yapmaktadır. 4 geceden oluşan bu tur programı içerisinde, 1.139,00 EUR’dan başlayan fiyatlarla 3 ve 4 yıldızlı otel seçenekleri mevcuttur. Dönüş zamanı 18:10’da Frankfurt Havalimanı’ndan kalkıl yapan uçak, 23:10’da İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

AMBIENTE FRANKFURT 2024 | 6 GECE | THY | IST:

25-31 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacak olan Ambiente Frankfurt turu, 6 gecedir. Saat 09:05’te Türk Hava Yolları ile olan kalkış, İstanbul Havalimanı’ndan yapılacaktır. 10:25 saatinde ise Frankfurt Havalimanı’na iniş gerçekleşecektir. 1.299,00 EUR’dan başlayan fiyatlarla olan 6 gecelik fuar tur programları, 4 ve 5 yıldızlı otel seçenekleriyledir. Dönüş uçağının kalkışı 18:10 Frankfurt Havalimanı’ndan yapılacaktır. İstanbul Havalimanı’na yapılacak olan iniş; 23:10 saatlerindedir.

 

Hediyelik eşya ve züccaciye sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok farklı iş avantajına sahip olabilirsiniz. Katılmak istediğiniz fuarlar için iyi bir seyahat planlamanızın da olması gerekir. Sizler için en uygun ve özel seyahat planlamalarını DixiFuar’da bulabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor