WorldFood Moscow TurlarıBu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

WorldFood Moscow Turları

 

WorldFood Moscow Fuarı, 17-20 Eylül 2024 tarihlerinde düzenlenecektir. Bu fuar Rusya’nın önde gelen, gıda ve içecek fuarlarının başında yer almaktadır. Uluslararası çapta düzenlenen bu ticari etkinlik, ilk olarak 1991’de planlanmıştır. Rusya pazarına girmek isteyen işletme ve sektör profesyonelleri için oldukça önemli bir etkinlik olan WorldFood Moscow; katılımcılarını 15 ana sektöre ayırır. Böylelikle gelen ziyaretçiler ilgi gösterdikleri firmaları kolay bir şekilde bulabilir. Etkinlik sayesinde dünyanın farklı ülkelerinden gelen işletmeler, Rusya pazarında bir araya gelmektedir. Özelikle taze ve kurutulmuş meyve ve sebze bölümleri Rusya pazarı için önemli fırsatlar sunmaktadır. Türkiye’nin de önemli ihraç pazarlarından biri olan Rusya’ya en fazla ihraç edilen ürün grubu, yaş meyve ve sebzedir.

 

Gıda ve İçecek Sektörü

Gıda ve içecek sektörü; sürekli gelişim gösteren, gıda ve içeceğe dair her türlü üretim, tedarik ve dağıtım süreçlerini kapsayan bir sektördür. Bu nedenle ülke ekonomilerinden önemli bir yere sahiptir. Yerel ve uluslararası tatlar başta olmak üzere ürün çeşitleri oldukça fazladır. Sektörlere yönelik gerçekleştirilen fuarlar; firmaların markalarını tanıtabilecekleri ve rekabet edip sektörün neresinde olduklarını görebilecekleri değerli alanlardır. Aynı zamanda mevcut pazarı koruyan, yeni pazarlar ve hedef kitleler yaratmaya imkan veren etkili faaliyetlerdir. 

 

Moskova Hakkında Bilgi

Moskova, Rusya’nın başkenti ve aynı zamanda en kalabalık olan şehridir. İstanbul’dan sonra Avrupa’nın ikinci en büyük şehridir. Moskova dünyanın en iyi metro sistemine sahiptir. Proje bazında ve iç mimarı olarak çok başarılı bulunmaktadır. Dünya’nın sayılı büyük kentsel ekonomisine sahiptir. Bu nedenle “global şehir” olarak kabul görmektedir. Avrupa’nın en uzun tek başına duran yapısı Ostankino Kulesi ve Avrupa’nın en yüksek gökdelen unvanına sahip Federation Tower bu şehirdedir. Şehirde çok fazla tarihi bina vardır ve bu da şehrin zengin bir mimariye sahip olmasını sağlar. Şehirde oldukça fazla yeşil alan mevcuttur ve sahip olduğu yeşil alan Moskova’yı dünyanın en yeşil şehri yapmaktadır. Moskova Rus kültürünün merkezidir. Bu nedenle şehirde birçok kültürel aktivite de mevcuttur.

 

Moscow Crocus Expo Fuar Alanı

Crocus Expo fuar alanı, uluslararası mimari standartlarına uygun bir fuar merkezidir. Uluslararası çapta olan çeşitli fuar ve organizasyonlara ev sahipliği yapar ve Rusya’daki en büyük fuar alanlarından biridir. Sunum ve seminerler için gerekli tüm altyapıyı burada bulabilirsiniz. Fuar içerisinde katılımcı ve ziyaretçiler için birçok yemek noktası ve kafe mevcuttur. Ayrıca taksi hizmeti vermektedir. Crocus Expo'ya Moskova metrosu ve özel araç ile kolayca ulaşım sağlanabilir. Etkinlik merkezinin yakınında 20 bin araç kapasitesine sahip, ücretsiz otopark bulunmaktadır. Fuar alanı hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

Gıda ve içecek sektöründe düzenlenen bu fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok farklı iş avantajına sahip olabilirsiniz. Bu ticari fuarlara katılım sağlamak için ihtiyacınız olan en uygun seyahat planlamasını DixiFuar sizler için yapmaktadır. Kişiye özel ve uygun fiyatlı seyahat planlamaları için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor