Texworld Evolution Paris Turları

Texworld Evolution Paris Turları

 

Texworld Evolution Paris Fuarı, 01-03 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenecek olan fuar için Paris Expo Porte de Versailles Fuar Alanı seçilmiştir. Bu etkinlik yılın belli dönemlerinde iki defa yapılmaktadır. Tekstil sektörü ile ilişkili olan katılımcı ve ziyaretçilere, temel ürünlerden yaratıcı ve kalitatif ürünlere kadar, geniş bir tekstil ürün yelpazesi sunulmaktadır. Bu fuarda sunulan ürün çeşitliliği sayesinde firmalar ve yeni girişimciler kendilerine kaynak bulabilmektedir.

Dünya’nın birçok ülkesinden moda endüstrisi katılımcıları bu ticari etkinlik sayesinde bir araya gelmektedir. Bu etkinlik farklı temaları ve sunduğu trendleri sayesinde büyük bir iş ve ilham platformudur. Sektör profesyonellerinin bir araya geldiği bu fuar, yeni iş bağlantılarının kurulması için mükemmel bir fırsattır.

 

Tekstil Sektörü

Tekstil sektörü insanların giyim ihtiyaçları başta olmak üzere kumaşla alakalı birçok yaşam alanı için ürün tedariği sağlayan bir sektördür. Kumaş, giyim eşyası ve ev tekstili gibi ürünlerin üretim ve dağıtımını yapmaktadır. Giyilebilir olan her türlü şeyi ve bazı dekorasyon ürünlerini içine alan bir üretim sektörüdür.

Tekstil sektörü başlarda ihtiyaç karşılamaya yönelik olan bir sektördü ama zaman içerisinde moda kavramı ile bazı değişimler yaşamıştır. Zamanla değişen ve gelişen moda sektörü ile doğru orantılı şekilde gelişim göstermektedir. Ürünlerin tasarımı, trendleri ve müşterilerin değişen talepleri bu sektörün çalışma alanlarındandır.

 

Paris Hakkında Bilgi

Fransa’nın başkenti Paris, aynı zamanda modanın da başkentidir. Kültür ve sanat açısından zengindir ve bu zenginliğini şehir içerisinde yaptığı etkinlikler ile kanıtlamaktadır. Birçok dizi, film ve kitabın mekanı olarak bu yapımlara ilham kaynağı da olmaktadır. Romantik ve heyecan verici bir şehir olan Paris, aynı zamanda oldukça pahalıdır. Dünyanın en büyük 5. metropol ekonomisine sahiptir.

Paris etkileyici bir mimariye sahiptir ve bu özellikle bir turist olarak yürüdüğünüz her sokaktan keyif almanızı sağlar. Avrupa’nın en yeşil şehirlerinden biri olma yolunda olan şehir daha fazla yeşil alana sahip olmayı başlıca hedeflerinin arasında tutmaktadır. Aynı zamanda iyi organize edilmiş bisiklet yolları vardır. En iyi dünya mutfaklarından birine sahip olan şehirde, her kültürden yemeği tadabilirsiniz.

 

Paris Expo Porte de Versailles Fuar Alanı

Eyfel Kulesi’ne 15 dakika kadar uzaklıkta bulunan Paris Expo Porte de Versailles Fuar Alanı, uluslararası bir üne sahiptir. 90 yılı aşkın süredir varlığını devam ettiren bir fuar alanıdır. 212.545m² bir sergi alanı ve 5 bin 200 kişilik oturma yeri olan Paris Kongre Merkezi’ne sahiptir. Kongre merkezi bölümü Paris manzarasına sahiptir ve gün ışığını maksimum oranda içeri alan perfore çatılıdır.

35.000 m² yeşil alanı Paris Expo Porte de Versailles’ı öne çıkarmaktadır. Her türlü etkinlik için benzersiz bir görünürlük sunan fuar alanı, farklı temalara göre değişebilen bir altyapıya sahiptir. Her yıl 7,5 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlamakta ve 200 etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

 

Texworld Evolution Paris Fuarı Tur Programları

 

TEXWORLD EVOLUTION PARIS 2024 | 4 GECE | THY | IST:

04.02.2024 tarihlerinde saat 10:40’da İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 12:20’de Paris Havalimanı’na iniş yapacaktır. Texworld Evolution Paris turu toplamda 4 gece sürecektir. Uçak, otel ve transfer gibi hizmetlerin dahil olduğu bu tur programı 669 EUR’dan başlayan uygun fiyatlarladır. 08.02.2024 tarihinde saat 13:45’te Paris Havalimanı’ndan kalkış yapacak olan THY dönüş uçağı, saat 19:20’de İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.  

TEXWORLD EVOLUTION PARIS 2024 | 4 GECE | PEGASUS | SAW:

Texworld Evolution Paris Fuarı turu 4 gece sürecektir. 04.02.2024 tarihinde saat 08:35’te Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkış yapan Pegasus Havayolları uçağı, saat 10:35’te Orly Airport’a iniş yapacaktır. Uçak, otel ve transfer gibi avantajların dahil olduğu tur paketleri 639 EUR’dan başlayan uygun fiyatlarladır. 08.02.2024 tarihinde saat 15:45’te Orly Airport’tan kalkış yapan Pegasus uçağı, saat 21:15’te Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapacaktır.

TEXWORLD EVOLUTION PARIS 2024 | 2 GECE | THY | IST:

05.02.2024 tarihinde saat 08:05’te İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapacak olan Türk Hava Yolları uçağı, saat 09:50’de Paris Havalimanı’na iniş yapacaktır. Toplamda 2 gece sürecek olan Texworld Evolution Paris Fuarı turu 629 EUR’dan başlayan uygun fiyatlarladır. 07.02.2024 tarihlerinde saat 18:50’de Paris Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 00:20’de İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

TEXWORLD EVOLUTION PARIS 2024 | 2 GECE | PEGASUS | SAW:

2 gecelik Texworld Evolution Paris turu 499 EUR’dan başlayan uygun fiyatlarladır. 05.02.2024 tarihinde saat 07:35’te Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkış yapan Pegasus Havayolları uçağı, saat 09:35’te Orly Airport’a iniş yapacaktır. 07.02.2024 tarihinde saat 15:00’da Orly Airport’tan kalkış yapan Pegasus dönüş uçağı, saat 20:30’da Sabiha Gökçen Havalimanına iniş yapacaktır.

Tekstil ve hammadleri sektörü kapsamında düzenlenen fuar etkinliklerine katılım sağlayarak birçok farklı iş bağlantıları ve avantajlarına sahip olabilirsiniz. Bu fuarlara katılmak için DixiFuar ile iyi bir seyahat planlaması yapabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için hemen DixiFuar ile iletişime geçin.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor