Prosweets Köln 2023 | Şekerleme Fuarı | Dixifuar

Uluslararası öneme sahip atıştırmalık ve şeker endüstrisinin tedarikçi fuarı ProSweets Cologne 29 Ocak - 1 Şubat 2023 tarihlerinde düzenlenecek. Almanya’nın Köln kentinde gerçekleştirilecek fuar, Köln Messe tarafından organize ediliyor.

Özellikle ticari ziyaretçiler için düzenlenen Uluslararası Gıda ve Ambalaj Fuarı’nda gıda üretiminde kullanılan endüstriyel teknolojiler sergileniyor. ISM Cologne ile aynı merkezde eş zamanlı olarak düzenlenen fuar gıdaların paketlenmesi ve sunumu aşamalarında tedarikçilere yön veriyor. Fuar, şekerleme ve bisküvi endüstrisi için çeşitli malzemelerden dijital paketleme makinaları ve makinalara optimize edilmiş üretim teknolojilerini ziyaretçilerine tanıtıyor. Tedarikçiler, üreticiler ve perakendeciler için ProSweets Cologne eşsiz deneyimler sunuyor.

PROSWEETS COLOGNE Fuar Tur Paketleri

 

Uluslararası öneme sahip atıştırmalık ve şeker endüstrisinin tedarikçi fuarı ProSweets Cologne 29 Ocak - 1 Şubat 2023 tarihlerinde düzenlenecek.

3 Gece Programı - Pegasus

Pegasus ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel transferleri

3* ve 4* yıldızlı otellerde 3 gece konaklama

529 EUR'dan itibaren

Detay

Fuar, şekerleme ve bisküvi endüstrisi için çeşitli malzemelerden dijital paketleme makinaları ve makinalara optimize edilmiş üretim teknolojilerini ziyaretçilerine tanıtıyor. Tedarikçiler, üreticiler ve perakendeciler için ProSweets Cologne eşsiz deneyimler sunuyor.

3 Gece Programı - THY

THY ile İstanbul-Köln arası gidiş-dönüş

Havalimanı-otel transferleri dahil

3* ve 4* otellerde 3 gece konaklama ve kahvaltı

649 EUR'dan itibaren

Detay

 

ProSweets Cologne Fuarı, dünyada şekerli gıdalar yan sanayi kapsamında tek olan ve endüstrinin bu alanında tüm bileşenlerini kapsayan önemli bir fuardır. Bu fuarda dijitalleşen dünyada şekerleme endüstrisinin gelecek planları yapılır.

5 Gece Programı - Pegasus

Pegasus ile İstanbul-Köln arası uçuşlar

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* ve 4* yıldızlı otellerde konaklama

649 EUR'dan itibaren

Detay

Ürün çeşitleri arasında tatlı tuzlu atıştırmalıklarda üretim ve paketleme teknolojileri, hammadde ve bileşenleri öne çıkar. ProSweets Cologne tatlı endüstrisinin sunum partneri paketleme ve teknolojilerinin yanında gıda güvenliği, kalitesi, soğutması, nakliyesi, lojistiği ve geri dönüşümü konularında kaynak yaratır.

5 Gece Programı - THY

Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel arası transferler dahil

3* ve 4* otellerde 5 gece konaklama

729 EUR'dan itibaren

Detay

 

Şekerleme Trendlerini Belirleyen Fuar: ProSweets Cologne

ProSweets Cologne Fuarı, dünyada şekerli gıdalar yan sanayi kapsamında tek olan ve endüstrinin bu alanında tüm bileşenlerini kapsayan önemli bir fuardır. Bu fuarda dijitalleşen dünyada şekerleme endüstrisinin gelecek planları yapılır.

Ürün çeşitleri arasında tatlı tuzlu atıştırmalıklarda üretim ve paketleme teknolojileri, hammadde ve bileşenleri öne çıkar. ProSweets Cologne tatlı endüstrisinin sunum partneri paketleme ve teknolojilerinin yanında gıda güvenliği, kalitesi, soğutması, nakliyesi, lojistiği ve geri dönüşümü konularında kaynak yaratır. ISM ve ProSweets Cologne Fuarı aynı merkezde aynı tarihlerde yapılıyor ve tek biletle iki fuarı da gezme olanağı tanıyor.

Sayılarla ProSweets Cologne

2020 yılında;

  • 100 ülkeden 18 bin ziyaretçi ve 32 ülkeden 260 şirket katılımcı oldu.
  • 2020 yılı ziyaretçilerin %70’i, katılımcıların %67’si Almanya dışından geldi.
  • 2018’de 100 ülkeden 20 bine yakın ihtisas ziyaretçisi, 33 ülkeden 325 şirket katılımcı oldu.
  • Toplam 21 bin metrekare alanda sergi gerçekleşti.

 

Dixifuar, Fuar Seyahatlerinde Çözüm Ortağınız

Uluslararası iş birliklerine ve harika iletişim olanaklarına sahip olacağınız ProSweets Cologne Fuarı’nda ister ziyaretçi olun, ister katılımcı; seyahat süresince ihtiyacınız olan tüm konforu Dixifuar ile yaşabilirsiniz. Tercihinize uygun fuara özel hazırlanmış tur paketlerini Dixifuar aracılığı ile hemen satın alabilirsiniz.

 

Fuar Hakkında Bilgiler

Uluslararası öneme sahip atıştırmalık ve şeker endüstrisinin tedarikçi fuarı ProSweets Cologne 31 Ocak- 3 Şubat 2021 tarihlerinde düzenlenecek

Fuar Adı İngilizce Prosweets Cologne
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Şekerleme Fuarı
Tarihler 29 Ocak - 1 Şubat 2023
Ülke  Almanya
Şehir Köln
Fuar Alanı Kölnmesse
Fuar Alanı Adresi Messeplatz 1 Mülheim, 50679 Köln
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail visitor@prosweets-cologne.de
Organizatör Koelnmesse
Organizatör E-mail  info@koelnmesse.de
Sektörler  Tatlı,Şekerleme
Ürün Grupları Tatlı ve Aperatif Üretimi için Hammaddeler,Aromalar,Aroma Arttırıcılar,Meyve Ürünleri,Kıvam Arttırıcılar,Jelleştirici Ürünler,Kakao Ürünleri,Kroket Ürünleri,Süt Ürünleri,Çikolatalı Ürünler,Tatlandırıcılar,Kuru Meyveler,Öğütülmüş Tahıl Ürünleri,Tatlı ve Aperatifler için Ambalajlar,Genel Tatlı ve Aperatifler için Ambalaj Makineleri,Doldurma Makineleri,Soğutma Makineleri,Tatlı ve Çerez Yapımında Hijyen,Tatlı ve Şekerleme Üretimi Otomasyonu,Lifler,Enzim ve Enzim Maddeleri,Gıda Boyaları,Patates Ürünleri,Mısır Ürünleri,Pirinç Ürünleri,Nişastalar
Fuar Metrekare bilgisi   
Son sene fuar katılımcı sayısı 260
Son fuar ziyaretçi sayısı 18.000+
Düzenlenme sıklığı Her Yıl
Fuar giriş ücretleri Eylül ayında belli olacak
Fuar alanının şehre mesafesi 2 km.
Fuar Sosyal Medya sayfaları Facebook
Linkedin
Sektöre ait birlik ve odalar ŞEMAD(Şekerli Mamül Sanayicileri Derneği),NÜD(Nişasta ve Glikoz Üreticileri Derneği),NİSAD(Nişasta Sanayicileri Derneği),BAKTAD(Baklava ve Tatlı Üreticileri Derneği)
Sektöre ait dergiler Tatlı Dünyası Dergisi,Tatlı Hayat

 

 

Prosweets Cologne Katılımcı Listesi

Uluslararası öneme sahip atıştırmalık ve şeker endüstrisinin tedarikçi fuarı Prosweets Cologne Katılımcı Listesine ulaşmak için tıklayınız.

Prosweets Cologne ne zaman gerçekleşecek?

29 Ocak - 1 Şubat 2023 tarihleri arasında Venue, Köln Messe’de gerçekleşecektir.

Prosweets Cologne fuarı nerede gerçekleşiyor?

Köln Messe’de gerçekleşecektir.

Prosweets Cologne fuar alanına nasıl ulaşım sağlanır?

Koelnmesse'nin Avrupa'daki merkezi ve elverişli konumu sayesinde Almanya ve yurtdışındaki birçok şehirden araba, tren, uçak ve toplu taşıma araçları ile Koelnmesse'ye hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Prosweets Cologne fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Radisson Blu Hotel, Hyatt Regency Cologne, Dorint Hotel An der Messe, Ibis Koeln Messe, Centro Hotel Arkadia, Centro Hotel Ayun, Burns Art & Cologne otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Prosweets Cologne fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Prosweets Cologne Milli Katılım mıdır?

Milli katılım listesinde yer almaktadır.

Prosweets Cologne stand kiralamak için ne yapmalıyım?

Stand kiralamak için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve stand kiralama talebiniz için tıklayınız.

Bize Yazın

Ad Soyad Firma Adı Telefon E-posta
Mesajınız