Prosweets Köln

 

Uluslararası öneme sahip atıştırmalık ve şeker endüstrisinin tedarikçi fuarı ProSweets Cologne, 02-05 Şubat 2025 tarihlerinde düzenlenecek. Almanya’nın Köln kentinde gerçekleşecek olan fuar, Köln Messe tarafından organize edilecektir.

Özellikle ticari ziyaretçiler için düzenlenen Uluslararası Gıda ve Ambalaj Fuarı’nda gıda üretiminde kullanılan endüstriyel teknolojiler sergileniyor. ISM Cologne ile aynı merkezde eş zamanlı olarak düzenlenen fuar, gıdaların paketlenmesi ve sunumu aşamalarında tedarikçilere yön veriyor. Fuar, şekerleme ve bisküvi endüstrisi için çeşitli malzemelerden dijital paketleme makinaları ve makinalara optimize edilmiş üretim teknolojilerini ziyaretçilerine tanıtıyor. Tedarikçiler, üreticiler ve perakendeciler için ProSweets Cologne eşsiz deneyimler sunuyor.

 

Şekerleme Trendlerini Belirleyen Fuar: ProSweets Cologne

ProSweets Cologne Fuarı, dünyada şekerli gıdalar yan sanayi kapsamında tek olan ve endüstrinin bu alanında tüm bileşenlerini kapsayan önemli bir fuardır. Bu fuarda dijitalleşen dünyada şekerleme endüstrisinin gelecek planları yapılır.

Ürün çeşitleri arasında tatlı tuzlu atıştırmalıklarda üretim ve paketleme teknolojileri, hammadde ve bileşenleri öne çıkar. ProSweets Cologne tatlı endüstrisinin sunum partneri paketleme ve teknolojilerinin yanında gıda güvenliği, kalitesi, soğutması, nakliyesi, lojistiği ve geri dönüşümü konularında kaynak yaratır. ISM ve ProSweets Cologne Fuarı aynı merkezde aynı tarihlerde yapılıyor ve tek biletle iki fuarı da gezme olanağı tanıyor.

 

ProSweets Cologne Verileri

ProSweets 2024 yılı basın raporu,

 

ProSweets 2023 yılı basın raporu,

 

ProSweets 2022 yılı basın raporu,

 

ProSweets 2021 yılı verileri,

 

ProSweets 2020 yılı verileri,

 

Prosweets Köln Katılımcı Listesi

02-05 Şubat 2025 tarihleri arasında düzenlenecek olan Prosweets Köln, Uluslararası Şekerleme Fuarı’dır. Prosweets Köln Fuarı 2024 katılımcı listesi açıklanmıştır. En son gerçekleştirilen Prosweets Köln 2024 Fuarı’na 8 Türk firması katılım sağlamıştır. Her yıl Köln’de yapılan bu fuara Almanya’dan 49 profesyonel firma katılımcı olmuştur.

Prosweets Köln Fuarı 2024 katılımcı lisesi için tıklayınız.

 

Dixifuar, Fuar Seyahatlerinde Çözüm Ortağınız

Uluslararası iş birliklerine ve harika iletişim olanaklarına sahip olacağınız ProSweets Cologne Fuarı’nda ister ziyaretçi olun, ister katılımcı; seyahat süresince ihtiyacınız olan tüm konforu Dixifuar ile yaşayabilirsiniz. Tercihinize uygun fuara özel hazırlanmış tur paketlerini Dixifuar aracılığı ile hemen satın alabilirsiniz.

 

ProSweets Fuarı Hakkında Bilgiler

Uluslararası öneme sahip atıştırmalık ve şeker endüstrisinin tedarikçi fuarı ProSweets Cologne 31 Ocak- 3 Şubat 2021 tarihlerinde düzenlenecek

Fuar Adı İngilizce Prosweets Cologne
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Şekerleme Fuarı
Tarihler 02-05 Şubat 2025
Ülke  Almanya
Şehir Köln
Fuar Alanı Köln Messe
Fuar Alanı Adresi Messeplatz 1 Mülheim, 50679 Köln
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar iletişim e-mail info@aluminium-messe.com
Organizatör Reed Exhibitions Deutschland GMBH
Organizatör e-mail  info@koelnmesse.de
Sektörler  Gıda ve İçecek
Ürün Grupları Tatlı ve Aperatif Üretimi için Hammaddeler, Aromalar, Aroma Arttırıcılar, Meyve Ürünleri, Kıvam Arttırıcılar, Jelleştirici Ürünler, Kakao Ürünleri, Kroket Ürünleri, Süt Ürünleri, Çikolatalı Ürünler, Tatlandırıcılar, Kuru Meyveler, Öğütülmüş Tahıl Ürünleri,Tatlı ve Aperatifler için Ambalajlar, Genel Tatlı ve Aperatifler için Ambalaj Makineleri, Doldurma Makineleri, Soğutma Makineleri, Tatlı ve Çerez Yapımında Hijyen, Tatlı ve Şekerleme Üretimi Otomasyonu, Lifler, Enzim ve Enzim Maddeleri, Gıda Boyaları, Patates Ürünleri, Mısır Ürünleri, Pirinç Ürünleri, Nişastalar
Fuar Metrekare Bilgisi  24,000 m²
Son Fuar Katılımcı Sayısı 200
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 6.000
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri

-

Fuarın Şehre Mesafesi 2 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar

ŞEMAD (Şekerli Mamül Sanayicileri Derneği), NÜD (Nişasta ve Glikoz Üreticileri Derneği), NİSAD(Nişasta Sanayicileri Derneği), BAKTAD (Baklava ve Tatlı Üreticileri Derneği)

Sektöre Ait Dergiler Tatlı Dünyası Dergisi, Tatlı Hayat

 

Prosweets Cologne 2024 Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Prosweets Cologne katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Uluslararası öneme sahip atıştırmalık ve şeker endüstrisinin tedarikçi fuarı Prosweets Cologne katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Prosweets Cologne 2025 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

02-05 Şubat 2025 tarihleri arasında Venue, Köln Messe’de gerçekleşecektir.

Prosweets Cologne fuarı nerede gerçekleşecek?

Köln Messe’de gerçekleşecektir.

Prosweets Cologne fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Koelnmesse'nin Avrupa'daki merkezi ve elverişli konumu sayesinde Almanya ve yurtdışındaki birçok şehirden araba, tren, uçak ve toplu taşıma araçları ile Koelnmesse'ye hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Prosweets Cologne fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Radisson Blu Hotel, Hyatt Regency Cologne, Dorint Hotel An der Messe, Ibis Koeln Messe, Centro Hotel Arkadia, Centro Hotel Ayun, Burns Art & Cologne otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Prosweets Cologne fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Prosweets Cologne milli katılım listesinde var mıdır?

Milli katılım listesinde yer almaktadır.

Prosweets Cologne fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve stant kiralama talebiniz için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor