ITMA Hannover Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ITMA Hannover Turları

 

ITMA Hannover Fuarı, Uluslararası Tekstil ve Hazır Giyim Teknolojisi Fuarı’dır. 16-22 Eylül 2027 tarihlerinde Almanya'nın Hannover şehrinde düzenlenecektir. Fuar en son Milano şehrinde düzenlenmiştir. Sektördeki en büyük ve en köklü fuarların başında yer alan ITMA Fuarı, 1951 yılından beri 4 yılda bir yapılmaktadır. Bu fuar uluslararası güç ve öneme sahip olan bir ticaret etkinliğidir. Sektörün değişim ve rekabetini belirleyen ITMA Fuarı, sürdürülebilirlik ve geri dönüşüm konularında bilgi alışverişinin yaşandığı ender buluşmaların başında gelmektedir. Tekstil malzemeleri ve son teknolojilerinin tek bir yerde tanıtıldığı fuar, lider firmalar ve dünyanın hızla dönüşen tekstil sektörü için önemli bir keşif merkezidir.

 

Tekstil Makineleri Sektörü

Tekstil makineleri sektörü, tekstil sanayinin kullanıldığı tekstil hammaddelerinin işlenmesi için kullanılan makinelere denmektedir. Başta giyim olmak üzere, farklı birçok kumaş gerektiren alanı kapsayan bir sektördür. Buna göre tekstil makineleri sektörü hayatın içinde ve ülke ekonomilerinde önemli bir etki alanına sahiptir. Sektör, tekstil üretimi ve işlenmesinde kullanılan geniş bir makine yelpazesini ifade etmektedir. Bu makineler karmaşıklık, boyut ve uygulama açısından farklılık gösterebilir ve küresel tekstil endüstrisinde çok önemli bir role sahiptir.

 

Hannover Hakkında Bilgi

Hannover, Almanya'nın kuzeybatısında yer alan bir şehirdir. Altıncı yüzyılda kurulan Hannover, tarih boyunca önemli bir ticaret ve kültür merkezi olmuştur. Şehir; güzel parkları, tarihi binaları ve müzeleri ile bilinir. Ayrıca Hannover, birçok sektörden farklı uluslararası fuarlara ev sahipliği yapar. Modern altyapısı, yeşil alanları ve kültürel zenginlikleriyle tanınan Hannover, ziyaretçilerine tarih, sanat ve doğanın güzelliklerini keşfetme fırsatı sunar.

 

Hannover Exhibition Centre

Hannover Exhibition Centre (Hannover Messe), Almanya'nın Hannover şehrinde bulunan dünyaca ünlü bir fuar ve sergi merkezidir. Bu merkez; endüstriyel sergiler, ticaret fuarları, konferanslar ve diğer büyük etkinlikler için kullanılan geniş bir kompleks içerir. Hannover Fuar Merkezi, endüstriyel sektörlerdeki yenilikleri sergilemek ve iş dünyası profesyonellerini bir araya getirmek için düzenlenen Hannover Messe (Hannover Fuarı) etkinliğiyle özellikle tanınır. Hannover Fuar Merkezi, modern tesisleri, geniş sergi alanları ve uluslararası standartlardaki organizasyonlarıyla dünya genelinde birçok büyük etkinliğe ev sahipliği yapar ve iş dünyasının önemli bir buluşma noktasıdır.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor