Internationale Eisenwarenmesse Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Internationale Eisenwarenmesse Köln Turları

 

03-06 Mart 2024 tarihleri arasında yapılacak olan Internationale Eisenwarenmesse Köln Fuarı, Almanya’nın Köln şehrindedir. Hırdavat sektörü için önemli bir platform olan fuar, her yıl düzenlenmektedir. Sektör firmalarını buluşturarak yeni iş fırsatları yaratmaktadır. Fuar trendleri sergilerken bir yandan da sektöre dair yeni trendler yaratmaktadır ve küresel donanım ticareti için ağ platformu konumundadır.

Fuar için sektördeki sürdürülebilirlik oldukça önemli bir konudur ve sektörün bu alanda ilerleme kaydetmesi için çalışmalar yapmaktadır. Enerji tüketimi önem verilen konulardan biridir ve hırdavat endüstrisindeki üreticiler bir süredir aletlerinin enerji verimliliğini artırmaya yönelik çalışmalar yürütmektedir.

 

Hırdavat Sektörü

Hırdavat sektörü, inşaat sektörü ile birebir ilişkilidir. Bu nedenle bu iki sektör birbirinden olumlu ya da olumsuz şekilde direkt olarak etkilenebilmektedir. Hırdavat; ev donanımı, anahtarlar, kilitler, vidalar, pullar, menteşeler, mandallar, kulplar, tel, zincirler, kayışlar, sıhhi tesisat malzemeleri, elektrik malzemeleri, aletler, mutfak eşyaları, çatal bıçak takımı ve makine parçaları gibi elle tutulabilen ekipmanlardır.

Tamir ve bakım işleri için gereken ekipman ve malzemelerin üretildiği ve dağıtımının yapıldığı bir sektördür. Hırdavat ürünleri geniş bir yelpazede bulunmaktadır ve her türlü yapı işinde ve ev işlerinde kullanılabilecek çeşitli ürünleri kapsamaktadır. Bu sektörde, ahşap, metal, plastik gibi farklı malzemelerin işlenmesi ve montajı için kullanılan araçlar da bulunmaktadır.

 

Köln Hakkında Bilgi

Eski ismi Kolonya olan Köln, Almanya’nın en büyük şehirlerinden biridir. Çok fazla yabancının ikamet ettiği şehir, kozmopolit bir yapıdadır. Köln bağlı olduğu Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezi konumundadır.

Almanya’nın keşfedilmesi gereken şehirleri arasında yer alan Köln, dünyaca ünlü müzeleri, Belçika Mahallesi ve Köln Katedrali şehre gelen turistler için mutlaka görülmesi gereken yerlerin başındadır. Şehirde 1950'li yılların mimari tarzı ağırlıktadır ve kendine özgü bir karakteri vardır. Büyük bir şehir olmasına karşın gökdelenlerin dolu olduğu bir şehir değildir. Bunun yerine bazı niteliklere sahip yapılarla donatılmıştır. Aynı zamanda şehir bir ticaret fuarıdır ve bu nedenle çok fazla ziyaretçi almaktadır.

 

Koelnmesse Fuar Alanı

Koelnmesse, 284.000 m² bir alana sahiptir. Almanya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Köln’de yer almaktadır. 1924 yılında kurulmuş olan Koelnmesse, birçok sektör için tercih edilen fuar alanıdır ve kurulduğu günden beri faaliyettedir.

Koelnmesse Fuar Alanı, 400 bin metrekareye yakın alana inşa edilen ve 284 bin metrekaresi sergi alanı, 100 bin metrekaresi açık alan olarak kullanılan Almanya’nın üçüncü büyük fuar merkezidir. Uluslararası fuarlar, sergiler, konferanslar, ticari etkinlikler ve kongreler düzenlemektedir. Güncel teknolojiden yararlanan fuar alanı, her çeşit etkinlik temasına kolayca entegre olabilmektedir.

 

Internationale Eisenwarenmesse Köln Fuarı Tur Programları

 

INTERNATIONALE EISENWARENMESSE KÖLN 2024 | 3 GECE | THY | IST:

03.03.2024 tarihinde saat 09:20’de İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 10:45’te Köln Bonn Havalimanı’na iniş yapacaktır. 3 gecelik Internationale Eisenwarenmesse tur programları, 759 EUR’dan başlayan uygun fiyatlarladır. Tur seçeneklerine uçak, otel, transfer ve kahvaltı dahil şekildedir. 06.03.2024 tarihinde Köln Bonn Havalimanı’ndan saat 17:55’te kalkış yapan Türk Hava Yolları dönüş uçağı, saat 23:10’da İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

INTERNATIONALE EISENWARENMESSE KÖLN 2024 | 5 GECE | THY | IST:

Internationale Eisenwarenmesse tur programı 5 gece sürecektir. 02.03.2024 tarihinde saat 09:20’de İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 10:45’te Köln Bonn Havalimanı’na iniş yapacaktır. Tur seçeneklerine uçak, konaklama, transfer ve kahvaltı gibi avantajlı seçenekler dahil şekildedir. 07.03.2024 tarihinde Köln Bonn Havalimanı’ndan saat 17:55’te kalkış yapan Türk Hava Yolları dönüş uçağı, saat 23:10’da İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

 

Hırdavat sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok iş avantajına sahip olabilirsiniz. Katılmak istediğiniz herhangi bir fuar için iyi bir seyahat planlamasını DixiFuar sizler için yapar. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor