Interfabric Moscow TurlarıBu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Interfabric Moskova Turları

 

Interfabric Moskova Fuarı, Uluslararası Kumaş ve Tekstil Malzemeleri Fuarı’dır. Geniş çapta olan ticari fuar, Rusya’nın Moskova kentinde düzenlenmektedir. Sonbahar ve ilkbahar olmak üzere her yıl iki defa gerçekleştirilen fuar, 11-13 Mart 2024 tarihlerindedir. Expocentre fuar alanında düzenlenecek Interfabric Moskova, ilk olarak 1995 yılında yapılmıştır. Fuar düzenlendiği ilk günden beri sektör için önem arz etmiştir ve sektöre ilham olacak sergiler düzenlemiştir.

Tekstil sektörü bünyesinde trendleri ve teknolojileri sergilemek için bir araya gelen tekstil ve moda şirketleri, Interfabric Moskova Fuarı sayesinde bir araya gelmektedir. Fuarlar büyük ve küçük birçok işletmeyi bir araya getirmeleri ile bilinmektedir. Interfabric Moskova Fuarı da, tekstil sektöründe uluslararası satıcı ve alıcılar için olabilecek en iyi buluşma noktalarından biridir.

 

Tekstil Sektörü

Tekstil sektörü tüm ülkeler için önemli olan ve sürekli gelişim gösteren sektörlerden biridir. Tekstilde yaşanan gelişim teknolojik gelişmeler ile birlikte hız kazanmaktadır. Sektör kumaş ve giyim eşyalarının üretimi, teknik tekstiller ve birden fazla alt sektörü bünyesinde barındıran geniş yelpazeli ve ekonomik olarak güçlü olan bir sektördür.

Pazarda her zaman talebi olan bir sektör olan tekstil, tarih boyunca farklı şekillerde var olmuştur ve bugün en büyük sektörlerden biridir. Artan nüfus ve iyi pazarlama yöntemleri tekstil pazarındaki talebin sürekli artmasına neden olmaktadır. Bu açıdan tekstil sektöründe seri üretim önemli bir noktadır. Sektörün yaşadığı büyüme sürecine dokuma makineleri ve fabrikalar büyük oranda katkı sağlamaktadır. Yaşadığı büyüme ile tekstil sektörü önemli ölçüde istihdam da yaratmaktadır.

 

Moskova Hakkında Bilgi

Rus tarihinde her zaman önemli bir yere sahip olan Moskova, tarih boyunca birçok önemli olaya tanıklık etmiştir ve bunun sonucunda şehir zengin bir kültürel yapı elde etmiştir. Şehir sahip olduğu kültürel yapısı ve etkileyici mimarisi ile kendine has bir canlılık içermektedir. Bu benzersiz özellikleriyle her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Moskova hiçbir zaman yenilenmeyi ve modernleşmeyi bırakmayan şehirlerin başında gelmektedir. Şehir ulaşım konusunda dünyanın en iyi ulaşım ağlarından birine sahiptir ve bu özellik şehri özgürce gezme imkanı vermektedir.

 

Rusya’nın en kalabalık şehri olan Moskova’da oluşan yoğun trafikten geniş ağa sahip toplu ulaşım sayesinde kaçabilirsiniz. Moskova Metrosu, 1935 yılında Stalin döneminde açılmıştır ve 200’ü aşan metro istasyonu ile neredeyse şehrin her yerine hızlı bir ulaşım sağlamaktadır. Savaş zamanında inşa edildiği için sığınak olarak kullanılabilmesi için 84 metre kadar yerin dibine inşa edilmiştir.

 

IEC Expocentre Fuar Alanı

IEC Expocentre Fuar Alanı, 60 yılı aşan tecrübesi ile her çeşit fuara ev sahipliği yapabilmektedir. Rusya ve Doğu Avrupa’da bulunan en büyük uluslararası fuarların ve Rusya’nın EXPO fuarlarındaki ulusal sergilerinin lider organizatörü konumundadır. Dünyaca ünlü bir Rus fuarı şirketidir.

Expocentre ilk ticari fuarlarını 1959 yıllarında düzenlemeye başlamıştır. 1965 yılından beri de çeşitli uluslararası fuarlara ev sahipliği yapmaktadır. Expocentre’nin toplam sergileme alanı 165.000 m²’dir ve bu alanın 105.000 m²’si kapalı, 60.000 m²’si açık alan şeklindedir. Fuar alanı kongre, basın toplantısı, sempozyum ve seminer gibi etkinlikler için de sekiz adet, tam donanımlı sergi alanları ve çok amaçlı salonlara sahiptir. Bu fuar alanında düzenlenen tüm etkinlikler Rusya bakanlıkları ve endüstri derneklerinden destek almaktadır.

 

Tekstil sektörü alanında yapılan fuar etkinlikleri yeni iş bağlantıları kurmak, sektör bilgisi edinmek gibi avantajlardan yararlanma konusunda firmaları büyük oranda desteklemektedir. Tekstil fuarları başta olmak üzere katılmak istediğiniz herhangi bir fuar için iyi bir seyahat planlamanız olması gerekir. Sizler için en uygun ve özel seyahat planlamasını DixiFuar’da bulabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim