Intercharm TurlarıBu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Intercharm Moskova Turları

 

Intercharm Moskova Fuarı, iş alanını genişletmek isteyenler için mükemmel bir fırsattır. 09-12 Ekim 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan fuar, Rusya’nın başkenti Moskova’da yapılmaktadır. Güzellik, kozmetik ve kişisel bakım sektörüne odaklanan önemli bir fuardır.

Intercharm yeni fırsatlar sunan ve sektör trendlerini belirleyen bir fuardır. Katılımcılarına küresel pazarda yeni ürünleri, yenilikleri ve teknolojileri sergileme fırsatı sunmaktadır. Intercharm, uluslararası pazarda etki alanını genişletmek isteyen küçük ya da büyük firmaların ihtiyaç duyduklarını onlara vermektedir. Bu fuar, kozmetik dünyasının en son yeniliklerini ve trendlerini sunarak ziyaretçilere ilham veren bir platform sağlamaktadır.

 

 

Kozmetik ve Kişisel Bakım Sektörü

Kozmetik ve kişisel bakım sektörü, fiziksel görünüm ve hijyeni korumak için kullanılan ürünleri kapsayan geniş bir sektördür. Her biri farklı amaçlara hizmet eden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Büyük bir tüketici kitlesi olan sektörün; deodorant, parfüm, cilt ve saç bakımı, makyaj malzemeleri, diş bakımı ve güneş koruma gibi ürünleri bulunmaktadır.

Dünya genelinde milyarlarca dolarlık bir endüstri haline gelen kozmetik ve kişisel bakım sektöründe, pazarlama kabiliyetleri ile doğru orantılı olarak büyük oranda talep artmıştır. Etkili büyüme yaşayan önemli bir küresel pazardır. Sektördeki trendler ve yenilikleri takip eden şirketler daha hızlı bir büyüme gerçekleştirebilmektedir.

 

Moskova Hakkında Bilgi

Rusya’nın başkenti olan Moskova şehri aynı zamanda Rusya’nın en büyük şehridir. Köklü tarihi olan Moskova 1147 yılında kurulmuştur ve topraklarının tamamı Avrupa’da yer almaktadır. Sahip olduğu geçmişi ile birlikte şehirde birçok tarihi iz bulunmaktadır. Dünyanın sayılı kentsel ekonomilerinden biri bu şehirdedir ve bu nedenle “Global Şehir” olarak kabul edilmektedir.

Şehir yaygın bir ulaşım ağına sahiptir. Özellikle sahip olduğu metro ağı şehrin en önemli ve eski ulaşım seçeneklerinden biridir. Aynı zamanda Moskova Metrosu’nun kendine has mimarisi şehrin simgesi haline gelmiştir. Tarihi ve sanat içerikli yapısı ile şehirde en dikkat çekici mekanlardan biridir. Her biri farklı görünümlerde olan istasyon bulunmaktadır.

 

Crocus Expo Fuar Alanı

Crocus Expo, Rusya’nın başkenti Moskova’da bulunan bir fuar alanıdır. Bu mekan; uluslararası fuar, sergi, konferans ve kongreleri düzenlemek için kullanılan çok amaçlı bir iş sahasıdır. 2008 yılında inşa edilmiştir ve kurulduğu ilk günden beri fuar sektöründeki yeri oldukça sağlamdır.

Fuar alanı, 1.000.000 m² büyüklüğündedir. Sahip olduğu geniş alan ile çeşitli etkinliklere kolayca uyum sağlayabilmektedir. Düzenlenen her türlü etkinliğe göre entegre olabilen bir altyapısı vardır. 52 adet konferans salonu farklı temalar için dönüştürülebilmektedir. Tüm salonlar bölümlere ayrılmıştır ve birleşebilen salonları sayesinde, farklı sergiler birleştirilebilmektedir. 

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor