IFE London Fuar Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

IFE London Turları

 

IFE (International Food & Drink Event), dünyanın önde gelen gıda ve içecek fuarlarından biridir. Her iki yılda bir Londra’da düzenlenen IFE, 25- 27 Mart 2024’te ExCel London fuar alanında gerçekleşecektir. Fuarda geniş bir ürün yelpazesi sergilenecek; gıda ürünleri, içecekler, sağlıklı atıştırmalıklar, organik ürünler, çikolata ve tatlılar, et ve deniz ürünleri gibi birçok kategoriye ait ürünlerin tanıtımı yapılacaktır. IFE London, sektör profesyonelleri için önemli bir platformdur. Yeni iş fırsatları yaratma, marka tanıtımı yapma, müşterilerle bağlantı kurma ve sektördeki gelişmeleri takip etme açısından büyük bir değer taşır.

 

Gıda ve İçecek Sektörü 

Gıda ve içecek sektörü; gıda üretimi, işleme, dağıtımı ve tüketimi ile ilgilenen bir sektördür. Bu sektörde faaliyet gösteren şirketler; çeşitli gıda ve içecek ürünleri üretir, pazarlar ve tüketiciye ulaştırır. Gıda ve içecek sektörü, ekonomik büyüklüğü ve istihdam potansiyeliyle önemli bir sektördür. İnsanların temel ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, lezzetli ve çeşitli ürünler sunarak zevk ve keyif de sağlar. Bu sektör, tüketici talepleri ve trendler doğrultusunda sürekli olarak yenilikler ve gelişmeler yaşar. Bu yeniliklerin sektör katılımcıları tarafından dünyaya tanıtıldığı yerler ise uluslararası gıda ve içecek fuarlarıdır. Fuarlar, sektördeki gelişmeleri izlemek ve rekabet avantajı elde etmek için kritik bir rol oynar.

 

Londra Hakkında Bilgi

Londra, İngiltere’nin başkenti ve en büyük şehri olarak dünya çapında tanınır. Tarihi, kültürel ve ekonomik açıdan zengin bir şehir olan Londra; birçok turistin ilgisini çeken önemli yerlere ev sahipliği yapmaktadır. Londra’nın meşhur simgelerinden biri Big Ben olarak bilinen saat kulesidir. Ayrıca Buckingham Sarayı, Tower Bridge, Westminster Abbey ve Trafalgar Square gibi tarihi yapılar da ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır. Londra’da bulunan müzeler arasında British Museum, National Gallery ve Tate Modern önemli kültürel mekânlardır.

Londra, dünyanın farklı mutfaklarından lezzetler sunan çeşitli restoranlar ve kafe seçenekleriyle ünlüdür. Fish and Chips, Sunday Roast ve Pie and Mash gibi geleneksel İngiliz yemeklerini deneyebilirsiniz.

Londra, fuarlar açısından da önemli bir merkezdir. ExCeL London, Olympia London ve Business Design Centre gibi fuar alanları, uluslararası fuarların düzenlendiği ve ticari iş birliklerinin gerçekleştiği yerlerdir.

 

ExCeL London Fuar Alanı

ExCeL London, İngiltere’nin başkenti Londra’da yer alan büyük bir fuar ve etkinlik alanıdır. Docklands bölgesinde, Thames Nehri’nin doğu kıyısında bulunur. Yüksek kapasiteli ve modern tesisleriyle tanınır. ExCeL London, dünyanın dört bir yanından gelen ulusal ve uluslararası fuarlara, konferanslara, sergilere, konserlere ve diğer etkinliklere ev sahipliği yapar. Fuar alanı, çeşitli sektörlere ait fuarlara ev sahipliği yaparak iş dünyası profesyonellerinin buluştuğu, yeni iş fırsatlarının ortaya çıktığı ve ticari ilişkilerin geliştiği bir platform sağlar. Fuar alanı, iyi bir ulaşım ağına sahiptir. Şehir merkezinden metro, otobüs, tren ve otomobil gibi ulaşım seçenekleriyle kolayca erişilebilir. 

 

IFE London Fuarı Tur Programları

 

IFE LONDON 2024 | 2 GECE | PEGASUS | SAW:

25.03.2024 tarihinde ve saat 08.15’te Sabiha Gökçen’den kalkacak olan Pegasus uçağı ile saat 09.30’da Stansted Havalimanı’na varılması planlanmaktadır. 979 eurodan başlayan seçeneklerin olduğu ve 2 gecelik olan bu tur programına uçuş, konaklama, otel kahvaltısı ve transfer hizmetleri dahildir. Dönüş yolculuğu ise 27.03.2024 günü, saat 23.40’ta Stansted Havalimanı’ndan kalkacak olan Pegasus uçağı ile olacaktır. Saat 06.30’da Sabiha Gökçen’e varılması planlanmaktadır.

IFE LONDON 2024 | 2 GECE | THY | IST:

2 gecelik bu tur programının gidiş yolculuğu 25.03.2024 günü, saat 08.20’de THY ile İstanbul Havalimanı’ndan gerçekleştirilecektir. Saat 10.30’da Gatwick Havalimanı’na varılması beklenmektedir. Bu program için 1.109 eurodan başlayan seçeneklere sahipsiniz. Ayrıca uçuş, konaklama, transfer ve otel kahvaltıları da pakete dahildir. Dönüş ise 27.03.2024 günü, saat 17.40’ta Gatwick Havalimanı’ndan THY ile olacaktır ve saat 23.35’te İstanbul Havalimanı’na varılacaktır.

IFE LONDON 2024 | 4 GECE | PEGASUS | SAW:

4 gecelik tur paketi 1.259 eurodan başlayan seçeneklere sahiptir. 24.03.2024 tarihinde ve saat 08.15’te Sabiha Gökçen’den kalkacak olan Pegasus uçağı ile saat 09.30’da Stansted Havalimanı’na varılacaktır. Uçuş, otel, transfer ve otel kahvaltılarının da dahil olduğu programın dönüşü, 28.03.2024 günü saat 23.40’ta Stansted Havalimanı’ndan Pegasus uçağı ile yapılacaktır. Sonrasında saat 06.30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na varılması beklenmektedir.

IFE LONDON 2024 | 4 GECE | THY | IST:

24.03.2024 tarihinde ve saat 08.20’de İstanbul Yeni Havalimanı’ndan kalkacak olan THY uçağı ile saat 09.30’da Gatwick Havalimanı’na iniş yapılacaktır. 4 gecelik bu tur paketi 1.389 eurodan başlayan seçeneklere sahiptir. Uçuş, konaklama, transfer ve otel kahvaltılarının da dahil olduğu programın dönüşü 28.03.2024 gününde olacaktır. Saat 17.40’ta Gatwick Havalimanı’ndan kalkacak olan THY uçağı, İstanbul Havalimanı’na saat 23.35’te varmış olacaktır.

 

Gıda ve içecek sektörünün yeniliklerini tanıtmak için birçok uluslararası fuar düzenlenmektedir. Sektörün geleceğini belirleyen bu tür fuarlar; ilgili firmaların sektör içindeki konumlarını güçlendirmeleri, pazarladıkları ya da ürettikleri ürünleri güncel tutmaları ve yeni iş birlikleri gerçekleştirmeleri açısından değerli platformlardır. IFE London da gıda ve içecek sektörünün dünya üzerinde düzenlenen en önemli fuarlarından sayılmaktadır. IFE London 2024 fuarına katılmak ve sektörün gelişimine şahit olmak isteğindeyseniz, DixiFuar sizin için tur planlamanızı yapar. Uygun fiyatlı ve kişiye özel ayarlanabilen tur paketleri için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor