Biofach Nurnberg Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Biofach Nürnberg Turları

 

Organik ürün pazarının en popüler ve nitelikli fuarları arasında gösterilen Biofach+Vivaness Fuarı, Almanya’nın Nürnberg şehrinde ve 13-16 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

1990 yılında fuar düzenlemeye gezici olarak başlayan Organik Gıda ve Ticaret Fuarı Biofach, 1999 yılından beri her yıl sabit fuar olarak düzenlenmektedir. 2007’den beri Organik Kozmetik Fuarı Vivaness ile eş zamanlı şekilde yapılan Biofach Fuarı, her yapıldığında organik hayatın dünyadaki bir numaralı buluşma noktası konumunda yer alıyor. Organik gıda sektöründe yer alan firmalar tarafından büyük bir ilgi gören Biofach Fuarı, sektör öncülerini her yıl burada bir araya toplamaktadır. Fuara katılan yeni girişimci ve küçük ölçekli firmalar kendilerini uluslararası pazar alanında tanıtma ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı yakalayabilmektedir.

 

Organik Gıda Sektörü

Organik gıda sektörü gıda ürünlerinin organik tarım yöntemlerine göre üretilmesi, işlenmesi ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştiren sektördür. Üretilen bu gıda ürünlerinde herhangi bir kimyasal ve yapay madde kullanılmaz. Bütün gıdalar için sürecin başından sonuna kadar tamamen doğal yöntemler kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Yüksek besin değeri ve insan sağlığına olan faydaları ile öne çıkan organik gıda sektörünün amacı sadece sağlıklı ürünler üretmek değildir. Bu sektör aynı zamanda doğaya da zarar vermemeyi hedeflemektedir. Üretim aşamasında çevreye, toprağa ve su kaynaklarına zarar verilmemektedir. Organik gıda sektörü, artan tüketici talebi ve popülerleşen sağlıklı yaşamla birlikte hızlı bir büyüme yaşamaktadır. Tüketicinin bilinç kazanmasıyla birlikte besinlerin nasıl üretildiğiyle daha çok ilgilenilmeye başlanmış ve sağlıklı beslenmenin önemi artmıştır.

 

Nürnberg Hakkında Bilgi

Nürnberg Almanya’nın en önemli şehirlerinden biridir ve Almanya güneyinde bulunan Bavyera eyaletinin ikinci büyük şehridir. Nürnberg konum olarak Pegnitz Nehri, Main-Tuna Kanalı ve Ren Nehri arasında yer almaktadır.

Şehir Orta Çağ dönemine ait olan sur ve kalelerini bugüne kadar korumayı başarmıştır. Tarihi geçmişi koruma konusunda Almanya’nın en iyi şehirleri arasında yer almaktadır. Ülkenin önemli şehirleri arasında yer almasının başka bir nedeni de sanatçıların doğduğu bir şehir olması ve kültürel, sosyolojik katkılar yapan bir şehir olmasıdır. Tarihi ve kültürel yapısı ile öne çıkan bir şehir olan Nürnberg, Orta Çağ’da önemli bir ticaret merkeziydi ve sahip olduğu bu merkezi konumunu günümüze kadar korumayı başarmıştır. Kültürel yapısı ve köklü tarihi ile gezi seyahatleri için tercih edilen bir şehir olduğu kadar, ticaret merkezi olması ile de iş seyahatlerinin sıkça yapıldığı bir şehirdir.

 

Nürnberg Messe Fuar Alanı

Nürnberg Messe, 180.000m² bir alana sahiptir. Fuar alanında kullandığı son teknoloji mimarisi ile birbirinden farklı temalara sahip etkinliklere rahatlıkla ev sahipliği yapmaktadır. Fuar alanı uluslararası iş ağları oluşturma ve güçlendirme konusunda oldukça iyidir.

Her yıl yaklaşık olarak 1,5 milyon ziyaretçi, ticaret fuarları ve sergiler Nürnberg Messe’yi tercih etmektedir. Ayrıca fuar alanı 35.000'den fazla katılımcının stant açmasını sağlamaktadır. Konferans salonları, geliştirilmiş sergi alanları sektörlerin stantlarına göre şekil alabilmektedir. Fuar alanının bu kadar popüler olmasının bir başka nedeni de ticaret merkezlerinden biri olan Nürnberg şehrinde olmasıdır. Dünyanın her yerinden ulaşımın kolaylıkla sağlandığı Nürnberg’te olması fuar alanını öne çıkaran başka bir detaydır.

 

Biofach Nürnberg Fuarı Tur Programları

 

BIOFACH NURNBERG 2024 | 3 GECE | THY | IST:

13.02.2024 tarihinde saat 09:20’de İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 10:20’de Nürnberg Havalimanı’na iniş yapacaktır. Uçak, otel ve transfer gibi avantajlı seçeneklerin olduğu Biofach Nürnberg turu, 1.039 EUR’dan başlayan uygun fiyatlarladır. 16.02.2024 tarihinde Nürnberg Havalimanı’ndan saat 18:50’de kalkış yapan THY dönüş uçağı, saat 23:45’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

BIOFACH NURNBERG 2024 | 5 GECE | THY | IST:

12.02.2024 tarihinde İstanbul Havalimanı’ndan saat 09:20’de kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 10:20’de Nürnberg Havalimanı’na iniş yapacaktır. Toplamda 5 gece sürecek olan Biofach Nürnberg fuar turu; uçak, otel, transfer ve kahvaltı dahil şekildedir. Tur programları 1.239 EUR’dan başlayan uygun fiyatlarladır. 17.02.2024 tarihinde saat 18:50’de Nürnberg Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları dönüş uçağı, saat 23:45’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

 

Organik Gıda sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok iş bağlantısına sahip olabilirsiniz. Katılmak istediğiniz fuarlar için en iyi tur planlamasını DixiFuar’da bulabilirsiniz. Size en uygun seyahat programı için hemen DixiFuar ile iletişime geç!

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor