Bau Munich Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bau Munich Turları

 

Sektörün en önemli buluşmaları arasında gösterilen ve pazar standartlarını belirleyen BAU Münih Fuarı, 13-18 Ocak 2025 tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde yapılacaktır.

1964 yılından beri iki yılda bir gerçekleştirilen bu fuar, uluslararası iş birlikleri ve güncel sektör bilgisi için çok önem gören ticari etkinliklerden biridir. Üreticiler sektörün uygulayıcı, tasarımcı ve geliştiricileri ile bu fuar sayesinde bir araya gelebilmektedir.

 

Yapı ve İnşaat Teknolojileri Sektörü

Yapı ve inşaat teknolojileri sektörü temel ihtiyaç olan barınmanın sağlandığı sektördür. Yaşamın ve ekonominin büyük bir bölümünü etkiler. Ülke ekonomilerinin gelişmesi noktasında önem gören sektörlerin başında gelmektedir. Yapı sektörü; konut, ticari ve sanayi yapıların inşası, şehir altyapıları ve planlaması gibi alanların tamamını içine almaktadır.

Türkiye yapı ve inşaat teknolojileri sektöründe üretim ve ihracat yapan ülkelerin arasında gösterilmektedir. Özellikle demir-çelik ve alüminyum sanayinin içinde olduğuhem iç hem dış kullanımına cevap veren ürünlerde yurt içi talebi karşılayıp uluslararası pazarlarda rekabet etmektedir.

 

Münih Hakkında Bilgi

Münih Almanya’nın en büyük şehirlerinden biridir ve tarihi M.S 1150’li yıllara dayanmaktadır. Sahip olduğu geçmişi sayesinde ilgi gören köklü bir tarihi ve kültürel yapısı vardır. Münih’te zamanla yaratılan modern altyapı ve canlı atmosfer ile turistlerin uğrak yerlerinden biri haline gelmiştir. Her yıl milyonlarca turisti ağırlayan şehrin öne çıkan yapıları vardır. Marienplatz’da yer alan Neues Rathau, Gotik ve Rönesans tarzlarını bir arada taşımaktadır. Ayrıca Frauenkirche ve Alte Pinakothek gibi birçok görkemli yapı da görülmeye değerdir. Münih şehri Oktoberfest ile de öne çıkmaktadır. Her yıl yapılan bu festival Bavyera kültürünü kutlamak için binlerce insanı bir araya toplamaktadır.

 

Messe Munich Fuar Alanı

Messe Münih Fuar Alanı Almanya Münih’te yer alan bir sergi merkezidir. 1998 yılından beri uluslararası ticari birçok etkinliğe ev sahipliği yapmış olan Messe Münih, farklı temalara sahip etkinlikleri düzenlemeye devam etmektedir. Modern ve geniş dizayn edilen altyapısı sayesinde küçük ve büyük farklı fuarlar için kullanılmaya uygundur. Şehrin geneline yayılmış dört büyük yapıdan oluşmaktadır ve 614.000 m² kullanım alanı sunar.

Her çeşit sektörden fuara ev sahipliği yapmaya uygun olan Messe Münih, yerel ve uluslararası fuarlara katılımcı olanlar için yeni iş fırsatları sunmaktadır.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor