Anuga Food Tec Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anuga FoodTec Turları

 

Anuga FoodTec Fuarı, Almanya’nın Köln şehrinde bulunan Köln Messe fuar alanında ve 19-22 Mart 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. Her üç yılda, bir defa gerçekleşen bu ticari etkinlik, gıda ve gıda teknolojileri sektöründe büyük bir pazar payına sahiptir. Bu fuar sektördeki öncü ve profesyonel firmaları bir araya getiren ticari bir etkinliktir. Gelişen teknoloji ile birlikte Anuga FoodTec 2024 Fuarı, her geçen gün sektörde daha fazla önem görmektedir.

 

Gıda ve İçecek Sektörü

Uluslararası pazarda gıda ve içecek sektörü geniş bir alana sahiptir. Bu sektör gıda ve içeceğe dair her türlü üretim, tedarik ve dağıtım süreçlerini kapsamaktadır. Sürekli olarak talebin artış gösterdiği ve gelişimin olduğu sektörlerin başında yer almaktadır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan bu sektöre yönelik yapılan fuarlar; mevcut pazarı korurken yeni pazarlar ve hedef kitleler yaratmaya da imkan verir.Fuarlara katılım sağlayan tedarikçi ya da ziyaretçi işletmeler rakibini tanıma ve analiz yapma şansını yakalar. Katılım amacı belirlenmiş ve iyi organize edilmiş bir fuar, kurumsal itibar kazandırır.

 

Köln Hakkında Bilgi

Eski adıyla Kolonya (Colonia) olan Köln; Almanya’nın dördüncü büyük, Vestfalya eyaletinin ise en büyük şehridir. Kozmopolit bir şehir özelliğine sahip olan Köln’de çok fazla yabancı insan bir arada yaşamaktadır. Bu durum aynı zamanda şehre farklı ve kendine has bir özellik kazandırmaktadır. Köln şehri bulunduğu eyaletin ulaşım, kültür, bilim, sanat ve ticaret şehridir. Sahip olduğu kültürel yapısı ile öne çıkmakta ve bu sayede çok fazla turist ağırlamaktadır. Şehrin ortasından geçen Ren Nehri, iki yakayı sekiz köprü ile birbirine bağlamıştır. Bu bağlantılardan iki tanesi demiryolu köprüsüdür ve bu durum şehri farklı kılmaktadır. Şehrin tam ortasından geçen bu Ren Nehri, geçmişten bugüne şehri bir ticaret merkezi haline getirmektedir.

 

Köln Messe Fuar Alanı

Köln Messe, 1922 yılında kurulmuş olan fuar ve sergi alanıdır. Dünyanın beşinci büyük fuar alanı olarak gösterilen Köln Messe fuar alanının asıl adı; Koelnmesse’dir. Bu fuar merkezi her yıl yaklaşık olarak 44 bin katılımcı ve 2,5 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Burada her yıl 75 fuar etkinliği ve 2 bin kadar konferans düzenlenmektedir. 284.000 m² fuar alanına sahip olan Köln Messe, Almanya’nın en büyük fuar merkezlerinden biridir ve Köln şehrinin tam merkezinde konumlanmıştır. İyi bir konumda olması fuar katılımcı ve ziyaretçileri için avantajlı bir durumdur. Köln Messe fuar alanından şehir merkezine metro ya da taksi ile ulaşım sağlanabilir.

 

Anuga FoodTec Fuarı Tur Programları

 

ANUGA FOODTEC KÖLN 2024 | 3 GECE | THY | IST:

19-22 Mart 2024 tarihleri arasında yapılacak olan Anuga FoodTec turları 3 gece şeklinde olacaktır. 19 Mart saat 09:20’da İstanbul Havalimanı’ndan kalkacak olan Türk Hava Yolları uçağı, 10:45’te Köln Bonn Havalimanı’na varacaktır. Bu turda bulunan otel seçenekleri 789,00 EUR’dan başlayan fiyatlarladır. 22 Mart günü saat 17:55’te Köln Bonn Havalimanı’ndan kalkacak olan dönüş uçağı, 23:05’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

ANUGA FOOD TEC KÖLN 2024 | 5 GECE | THY | IST:

18.03.2024 tarihinde saat 09:20’de İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 10:45’te Köln Bonn Havalimanı’na iniş yapacaktır. Toplamda 5 gece olan bu fuar turunun içinde 1.089,00 EUR’dan başlayan otel seçenekleri ve transferler gibi avantajlar vardır. 23.03.2024 tarihinde olan saat 17:55 ‘te Köln Bonn Havalimanı’ndan kalkış yapan THY dönüş uçağı, saat 23:05’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

 

Gıda ve içecek sektöründe düzenlenen bu fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok farklı iş avantajına sahip olabilirsiniz. Bu ticari fuarlara katılım sağlamak için ihtiyacınız olan en uygun seyahat planlamasını DixiFuar sizler için yapmaktadır. Kişiye özel ve uygun fiyatlı seyahat planlamaları için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor