Heimtextil Frankfurt Turları

Heimtextil Frankfurt Fuar Turları

 

Heimtextil Frankfurt Fuarı’nın, 09-12 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenmesi planlamaktadır. Bu fuar dünyanın en büyük ev ve tekstil ürünleri fuarıdır. Ülkeler için büyük önem taşımaktadır. Heimtextil Frankfurt, ev tekstilinde dünya markalarını üreten ve pazarlayan firmaların ilgi odağı olan ticari bir etkinliktir. Sektörde güçlü olan firmaların bir araya geldiği bu etkinlik, güçlü firmaların yanında yeni birçok markaya tanınma fırsatı sağlamaktadır. Ev tekstili ve tekstil sektöründe etkili bir güç sahibi olan Heimtextil Frankfurt Fuarı, sektörü ileri taşıyan etkinliklerin başında yer almaktadır.

 

Ev Tekstili Sektörü

Ev tekstili sektörü evlerde kullanılan çeşitli tekstil ürünleri, halı, perde, nevresim takımı, masa örtüsü ve mobilya döşemeleri gibi ev eşyaları ile ilgili ürünlerin tasarım, üretim ve pazarlama süreçleri ile ilgilenen bir sektördür. Bu alanda olan firmalar evin farklı bölümleri için kullanılan ürünlerin üretim, dağıtım ve pazarlama gibi faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Sektör farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretim yapmayı oldukça önemsemektedir.

 

Frankfurt Hakkında Bilgi

Frankfurt, Bankhattan ya da Mainhattan diye anılan bir şehirdir. Bunun sebebi şehrin ortasında olan gökdelenlerdir. Kurulduğundan beri güçlü bir ticaret merkezi olmuştur. Şehir sahip olduğu bu ekonomik gücü, Main Nehri üzerinde konumlanmış olmasından almaktadır. Uluslararası yeteneklerin rahatlıkla buluşabildiği merkezi bir şehirdir. Avrupa’nın ticari ve fuar merkezleri arasında yer almaktadır. Bu nedenler şehir, üreticiler başta olmak üzere birçok ticari grubun dikkatini çekmektedir. Main Nehri kıyısına konumlandırılan şehir, aynı zamanda mimarisi, müzeleri ve yeşilliği ile dikkat çekmektedir. Şehirdeki restoranlarda Handkäse Mit Musik, Frankfurter Würstcheni ve elma şarabı gibi ünlü tatları deneyebilirsiniz.  

 

Messe Frankfurt Fuar Alanı

Birçok sektör için güvenilir bir ortak buluşma alanı olarak anılan Messe Frankfurt, sürekli olarak yenilenen bir ağ platformuna sahiptir. Kurulduğu günden bu yana birçok farklı etkinliği bünyesinde gerçekleştiren bir fuar alanıdır. Gelecek müşterilerinin taleplerini iyi analiz ederek anlayabilen bir fuar alanıdır. Ticaret fuarları başta olmak üzere birçok farklı etkinlik gerçekleştirmektedir. Messe Frankfurt Fuar alanı, bünyesinde her yıl yaklaşık olarak 250 etkinlik gerçekleştirmektedir. 591.000 m² alanı ile fuarda sergilenecek ürünler konusunda kısıtlama yaşanmaz. Messe Frankfurt’a ulaşabilmek için U-Bahn ve S-Bahn hatları kullanılmaktadır. Fuar alanı hakkında daha fazla detay için tıklayınız.

 

Ev tekstili sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok iş avantajına sahip olabilirsiniz. Katılmak istediğiniz herhangi bir fuar için iyi bir seyahat planlamasını DixiFuar sizler için yapar. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor