Heimtextil Frankfurt Turları

Heimtextil Frankfurt Fuar Turları

 

Heimtextil Frankfurt Fuarı’nın, 09-12 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenmesi planlamaktadır. Bu fuar dünyanın en büyük ev ve tekstil ürünleri fuarıdır. Ülkeler için büyük önem taşımaktadır. Heimtextil Frankfurt, ev tekstilinde dünya markalarını üreten ve pazarlayan firmaların ilgi odağı olan ticari bir etkinliktir. Sektörde güçlü olan firmaların bir araya geldiği bu etkinlik, güçlü firmaların yanında yeni birçok markaya tanınma fırsatı sağlamaktadır. Ev tekstili ve tekstil sektöründe etkili bir güç sahibi olan Heimtextil Frankfurt Fuarı, sektörü ileri taşıyan etkinliklerin başında yer almaktadır.

 

Ev Tekstili Sektörü

Ev tekstili sektörü evlerde kullanılan çeşitli tekstil ürünleri, halı, perde, nevresim takımı, masa örtüsü ve mobilya döşemeleri gibi ev eşyaları ile ilgili ürünlerin tasarım, üretim ve pazarlama süreçleri ile ilgilenen bir sektördür. Bu alanda olan firmalar evin farklı bölümleri için kullanılan ürünlerin üretim, dağıtım ve pazarlama gibi faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Sektör farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretim yapmayı oldukça önemsemektedir.

 

Frankfurt Hakkında Bilgi

Frankfurt, Bankhattan ya da Mainhattan diye anılan bir şehirdir. Bunun sebebi şehrin ortasında olan gökdelenlerdir. Kurulduğundan beri güçlü bir ticaret merkezi olmuştur. Şehir sahip olduğu bu ekonomik gücü, Main Nehri üzerinde konumlanmış olmasından almaktadır. Uluslararası yeteneklerin rahatlıkla buluşabildiği merkezi bir şehirdir. Avrupa’nın ticari ve fuar merkezleri arasında yer almaktadır. Bu nedenler şehir, üreticiler başta olmak üzere birçok ticari grubun dikkatini çekmektedir. Main Nehri kıyısına konumlandırılan şehir, aynı zamanda mimarisi, müzeleri ve yeşilliği ile dikkat çekmektedir. Şehirdeki restoranlarda Handkäse Mit Musik, Frankfurter Würstcheni ve elma şarabı gibi ünlü tatları deneyebilirsiniz.  

 

Messe Frankfurt Fuar Alanı

Birçok sektör için güvenilir bir ortak buluşma alanı olarak anılan Messe Frankfurt, sürekli olarak yenilenen bir ağ platformuna sahiptir. Kurulduğu günden bu yana birçok farklı etkinliği bünyesinde gerçekleştiren bir fuar alanıdır. Gelecek müşterilerinin taleplerini iyi analiz ederek anlayabilen bir fuar alanıdır. Ticaret fuarları başta olmak üzere birçok farklı etkinlik gerçekleştirmektedir. Messe Frankfurt Fuar alanı, bünyesinde her yıl yaklaşık olarak 250 etkinlik gerçekleştirmektedir. 591.000 m² alanı ile fuarda sergilenecek ürünler konusunda kısıtlama yaşanmaz. Messe Frankfurt’a ulaşabilmek için U-Bahn ve S-Bahn hatları kullanılmaktadır. Fuar alanı hakkında daha fazla detay için tıklayınız.

 

Heimtextil Frankfurt Fuarı Tur Programları

 

HEIMTEXTIL FRANKFURT 2024 | 5 GECE | THY | IST:

Heimtextil Frankfurt 5 gece seyahat programı 08-13 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Türk Hava Yolları ile saat 09:05’te İstanbul Havalimanı’ndan kalkan uçak, 10:25’te Frankfurt Havalimanı’na iniş yapacaktır. Dönüş zamanında; 13:45 Frankfurt Havalimanı kalkış, 18:50 İstanbul Havalimanı iniştir. 1.149,00 EUR’dan başlayan otel fiyatlarıyla sunulan otel seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

HEIMTEXTIL FRANKFURT 2024 | 5 GECE | LUFTHANSA | IST:

08.01.2024 tarihli İstanbul Havalimanı’ndan 06:55’te kalkacak LUFTHANSA uçağı ile Frankfurt Havalimanı’na 08:15’te iniş gerçekleşecektir. Kahvaltı ve diğer hizmetlerin olduğu, 1.019,00 EUR’dan başlayan 5 gecelik konaklama ile farklı tur program seçenekleri mevcuttur. 13.01.2024 tarihinde yapılan dönüş 17:05’te Frankfurt Havalimanı’ndan LUFTHANSA uçağı ile gerçekleşecek ve saat 22:10’da İstanbul Havalimanı’na iniş yapılacaktır.

HEIMTEXTIL FRANKFURT 2024 | 3 GECE | THY | IST:

09-12 Ocak 2024 tarihleri arasında 3 gecelik Heimtextil Frankfurt turu yapılacaktır. Bu tur programında 949,00 EUR’dan başlayan, farklı özelliklere sahip otel seçenekleri vardır. Kalkış 09:05’te Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı’ndan, iniş ise 10:25’te Frankfurt Havalimanı’na olacaktır.

HEIMTEXTIL FRANKFURT 2024 | 3 GECE | LUFTHANSA | IST:

09.01.2024 tarihinde İstanbul Havalimanı’ndan 06:40’ta kalkacak olan LUFTHANSA uçağı, Frankfurt Havalimanı’na 08:00’da iniş yapacaktır. Bu tur kapsamında birçok farklı hizmet seçeneğinin mevcut olduğu otel seçenekleri, 879,00 EUR’dan başlayan fiyat seçenekleriyledir. 12.01.2024 tarihinde olan dönüş programı LUFTHANSA ile 17:05’te Frankfurt Havalimanı’ndan kalkış, 22:10’da İstanbul Havalimanı’na iniş şeklinde olacaktır.

Ev tekstili sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok iş avantajına sahip olabilirsiniz. Katılmak istediğiniz herhangi bir fuar için iyi bir seyahat planlamasını DixiFuar sizler için yapar. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim