Stant Hizmetlerimiz

 

Stant tasarımı yaparken önceliğimiz ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarım standlar yapmaktır. Bu aşamada standın nasıl olacağını belirliyoruz. Tasarımını yaptıktan sonra üretime gönderiyoruz ve istediğiniz bir stand tasarımı yaptıktan sonra nakliye işlemlerini gerçekleştirerek fuar standınızın kurulumunu yapıyoruz ve fuar öncesi veya sonrası olmak üzere anlaşmalı depolarda muhafaza ediyoruz.

 
 
 

Dixifuar olarak fuar ve kongre turlarınızın daha kolay ve güvenli hale gelmesini önemsiyoruz ve bunun için sizlere tam donanımlı hizmet sunuyoruz. Fuar katılım aşamasında konaklama ihtiyaçlarınızdan, uçak ve transfer ihtiyaçlarınıza kadar tüm işlemlerinizle ilgileniyoruz. Katıldığınız fuarlarda stant hizmetimiz de bu tam donanımlı hizmetlerimizin içine dahildir.

 

 

Stant Modelleri

 

Stand tasarımı yapan firmaların önceliği özellikle tercih edilen modeller göz önünde bulundurulmaktır. Bu sebeple taleplerinize göre belirlenen stant modellerimiz öne çıkmaktadır. Bu modeller içinde başlıcaları truss stand modeli, ahşap stand modeli, cam stand modeli ve metal stand modelleridir.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor