Medlab Dubai Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Medlab Dubai Turları

 

05-08 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacak olan Medlab Middle East Fuarı, Orta Doğu’nun önemli fuarlarındandır. Birleşik Arap Emirlikleri’nin ticaret merkezi olan Dubai şehrinde gerçekleştirilecek olan fuar, sektörde öne çıkmaktadır. Her yıl düzenlenen bu fuar etkinliği sektör pazarında canlı kalabilmek ve yeni iş bağlantıları kurabilmek için çok önemlidir.

Medlab Dubai Fuarı sektör profesyonellerini ve yeni girişimcileri, her yıl Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde bir araya getiriyor. Laboratuvar tıbbı endüstrisi bu ticari etkinlik sayesinde tek merkezde bir araya gelerek sektör gelişmelerini ve gelecekte ne olacağını yakından takip edebiliyor.

 

Laboratuvar Teknolojileri Sektörü

Laboratuvar teknolojileri sektörü bilimsel çalışmalarda kullanılan her türlü araç ve gereç için üretim yapmaktadır. Aynı zamanda farklı birçok sektör için de laboratuvar ortamında ihtiyaç duyulan teknoloji hizmetlerini sağlamaktadır. Bu nedenle farklı sektörler ile iç içedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte bilimsel araştırma ve geliştirme faaliyetleri de büyük oranda artış göstermiştir ve buna bağlı olarak da laboratuvar teknolojileri sektörü hızlı bir büyüme göstermektedir. Üreticiler için cazip sektörlerden biri olan laboratuvar teknolojileri hem ulusal hem de uluslararası pazarda etkili bir alana sahiptir.

 

Dubai Hakkında Bilgi

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kalabalık şehri olan Dubai kültürel olarak da zenginlik sahibi bir şehirdir. Dünya kültürlerine ev sahipliği yapmaktadır ve bu nedenle şehirde birçok farklı kültürlerden izler bulabilirsiniz. Şehir, dünya mutfaklarına ait çeşitli yemekler bulabileceğiniz restoran çeşitliliğine sahiptir.

Dubai’nin ulaşımı gelişmiş bir sistemdir ve farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur. Dubai metrosu şehrin en çok kullanılan ve pratik olan ulaşım araçlarının başında gelmektedir. Farklı hatlara sahip olan metro ana bölgeleri birbirine bağlar. Metro ulaşım aracıyla şehrin birçok farklı noktasına rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. Tramvay, otobüs, taksi ve su taksi gibi diğer ulaşım seçenekleri de şehir içerisinden mevcuttur.

 

Dubai World Trade Centre Fuar Alanı

Her yıl yüzlerce ülkeyi temsil eden Dubai World Trade Centre, 1979 yılında Dubai’nin ilk büyük kulesi ve iş merkezi olarak tarihe geçmiştir. 38 katlı ve 184 metre yüksekliğinde olan bir gökdelendir. Dubai’nin meşhur gökdelenleri arasında yer alan World Trade Center Fuar Alanı, geçmişten bugüne şehrin canlı ticaretinin ana karakterlerinden biridir. Dubai’nin iş turizmi alanında büyüme göstermesinde çok önemli bir rol oynamıştır.

Burada fuar, sergi, konferans ve diğer birçok etkinlik düzenlenebilmektedir. Farklı temaları düzenleyebilecek altyapıya sahip olan bina, yılda 500’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Binada bulunan odalar etkinliklere göre tamamen değişebilen bir esnekliktedir.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor