SIAL Middle East

 

Gıda Endüstrisinin uluslararası inovasyon fuarı SIAL Middle East, 6-8 Aralık 2022 tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de düzenlendi. 2010 senesinden beri her yıl yapılan fuar için artık düzenlenmeme kararı alınmıştır. SIAL Middle East, 2022 yılından itibaren yoluna ICapital Events organizatörlüğünde Abu Dhabi International Food Exhibition (ADIFE) olarak devam edecektir. Ayrıntılı bilgiyi fuarın resmi sitesinden edinebilirsiniz. ADIFE fuarının sitesine gitmek için tıklayınız.

 

İçinde Lezzet Barındıran 1 Numaralı Gıda Fuarı: SIAL Middle East

Gıda Endüstrisinin A’dan Z’ye nabzını tutan küresel etkinlik SIAL Middle East Fuarı, kaliteli alıcıları kaliteli üreticilerle buluşturuyor. Orta Doğu pazarında öne çıkmak isteyen gıda üreticileri, tedarikçi ve alıcılarıyla birlikte yemek servisi firma temsilcilerini bir araya getiren fuar, yeni ticari ilişkiler kurmak, bağlantıları artırmak ve mevcut müşteri ağını güçlendirmek için etkili bir platform sunuyor.

SIAL Middle East Fuarı ilk düzenlendiği 2010 yılından beri Türkiye’den milli katılımla destekleniyor. Ülkemizden katılım sağlayan pek çok firma yenilikçi çözümleri ve kaliteli ürünleri ile güçlü iş bağlantıları kurarak uluslararası tanınırlığını artırıyor.

Bölgenin en büyük gıda etkinliğinde sunulan ürün grupları arasında; bisküvi, hamur işleri ve şekerleme, et, süt ve şarküteri ürünleri, hazır ve dondurulmuş yemekler, balıktan yosuna tüm deniz ürünleri, yaş ve kurutulmuş meyve ve sebze, bakliyat, alkolsüz içecekler, organik ürünler, sağlık ürünleri ve mamalar yer alıyor.

 

SIAL Middle East Fuarı Verileri

SIAL Middle East 2018 verileri,

 

SIAL Middle East 2019 verileri,

 

SIAL Middle East 2021 verileri,

 

SIAL Middle East 2022 verileri,

 

Avantajlı Fuar ve Seyahat Planları İçin DixiFuar Yeterli!

SIAL Middle East Fuarı, %65 oranında yeni ürünü tanıyabileceğiniz aynı zamanda çok sayıda yeni bağlantılar kurabileceğiniz eşsiz bir platformdur. Bu eşsiz platformda en ekonomik ve konforlu seçeneklerle yerinizi ayırtmanın tam zamanı! Siz iş planınızı yaparken ulaşım ve konaklama planlarınızı DixiFuar’a bırakabilir; tamamen işinize konsantre olabilirsiniz. 

 

Fuar Hakkında Bilgiler

Gıda Endüstrisinin uluslararası inovasyon fuarı SIAL Middle East, sektör profesyonellerini Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de buluşturacak..

 

Fuar Adı İngilizce Sial Middle East
Fuar Adı Türkçe Yiyecek, İçecek ve Gıda Maddeleri Fuarı
Tarihler 6-8 Aralık 2022
Ülke  Birleşik Arap Emirlikleri
Şehir Abu Dhabi
Fuar Alanı Abu Dhabi National Exhibition Centre
Fuar Web Sitesi   Tıklayın
Fuar iletişim e-mail exhibit.sialme@sial-network.com
Organizatör Comex Posium
Organizatör e-mail  elisa.depadova@comexposium.com
Sektörler  Gıda, Gıda Maddeleri, Gıda Ambalajları, Gıda Makinaları
Ürün Grupları Süt ve Süt Ürünleri, Et Ürünleri, Şekerleme Ürünleri ve Çikolata,Dondurulmuş Hazır Gıda ve Konserve Ürünleri, Doğal ve Organik Ürünler, Gıda Katkı ve Yardımcı Maddeleri, Alkolsüz İçecekler, Çay ve Kahve Ürünleri, Dondurulmuş Deniz Ürünleri, Bebe Gıdaları, Bitkisel Yağlar, Zeytin ve Zeytinyağı, Unlu Gıdalar ve Makarnalar, Reçel, Bal, Pekmez ve Helva Ürünleri, Bakliyat, Baharat, Kuruyemişler, Soslar, Yaş Meyve, Sebze, Meyve Suyu ve Meyve Suyu Yoğunlaştırılmış Ürünleri, Gıda Üretim Ekipmanları ve Malzemeleri
Fuar Metrekare Bilgisi   22.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.143
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 23.000
Düzenlenme Sıklığı Her Sene
Fuar Giriş Ücretleri  
Fuarın Şehre Mesafesi 14 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Twitter
Sektöre Ait Birlik ve Odalar TGDF (Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu), TUGİDER (Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği), GTD (Gıda Teknolojisi Derneği), GIDABIL (Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği), SETBIR (Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği), GGD(Gıda Güvenliği Derneği), GKTD (Gıda Kurtarma Derneği), IGTOD (İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Dünya Gıda Online Magazine,Drinktech,Food Turkey,Süt Dünyası,ZZ Dergisi,Food Sektör,Gıda 2000,Food Machine

 

 

SIAL Middle East Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

SIAL Middle East katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Gıda Endüstrisinin uluslararası inovasyon fuarı SIAL Middle East katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

SIAL Middle East gerçekleşecek mi ?

06-08 Aralık 2022 tarihleri arasında Venue, Abu Dhabi National Exhibition Centre’de gerçekleşecektir.

SIAL Middle East fuarı nerede gerçekleşiyor ?

Abu Dhabi National Exhibition Centre’de gerçekleşecektir.

SIAL Middle East tarihleri nelerdir?

06-08 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

SIAL Middle East fuar alanına ulaşım nasıl?

Arabayla, taksiyle, otobüsle ve uçakla fuar alanına hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Bazı otellerden DixiFuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

SIAL Middle East fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir ?

Premier Inn Abu Dhabi Capital Centre Hotel, Aloft Abu Dhabi, Capital Centre Arjaan by Rotana, Pearl Rotana Capital Centre, Andaz Capital Gate, Centro Capital Centre gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

SIAL Middle East fuar biletini nasıl temin edebilirim ?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

SIAL Middle East milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almaktadır.

SIAL Middle East fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor