Heimtextil Moskova

 

Uluslararası ev tekstil ve iç dekorasyon malzemeleri fuarı Heimtextil Rusya, 20-22 Eylül 2022 tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlendi. Messe Frankfurt tarafından organize edilen ve ev tekstil alanında büyük öneme sahip uluslararası ticaret fuarı Heimtextil Rusya, 22. kez sektör profesyonellerini buluşturdu.

Ekolojik ve sürdürülebilir ürünlerin 2022 yılında da başrol aldığı fuar, küresel tasarımcılar ve dekoratörler için referans niteliğinde kabul edilmektedir. Bu yıl 19-21 Eylül 2023 tarihleri arasında Moskova Expocentre'de düzenlenen fuar etkinliği, adını Hometextile & Design olarak güncellemiştir. Fuar hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Heimtextil Moskova Fuarı’na Katılmak İçin Birden Fazla Sebebiniz Var!

İnovasyona dayalı ve sürdürülebilir ev tekstil ürünlerinin uluslararası tanıtım platformu Heimtextil Rusya, her yıl dünya çapında üretim yapan firmaların, toptancı ve mimarların iş anlaşmalarına sahne olmaktadır. Aynı zamanda fuar coğrafi sınırları aşan bağlantılar kurmak, mevcut iş ilişkilerini güçlendirmek ve kazanç sağlamak için etkili bir ortam sunmaktadır.

Son teknoloji ev tekstil ve dekorasyon malzemelerini bulacağınız Heimtextil Rusya’da sergilenen ürün kategorileri arasında; dekoratif kumaşlar, mobilya kumaşları, perde, halı ve yer kaplamaları, banyo, yatak odası ve mutfak dekorasyonu, duvar dekorasyonu, boyalar, akıllı ev sistemleri, tasarım ve üretim sürecini de içeren tekstil teknolojisi bulunmaktadır.

 

Sayılarla Heimtextil Rusya Fuarı

Heimtextil Moskova 2019 yılı verileri,

 

Heimtextil Moskova 2020 yılı verileri,

 

Heimtextil Moskova Katılımcı Listesi

Ev tekstili sektöründe trendleri belirleyen fuarların başında gelen Heimtextil Moskova 2023’e, aralarında yeni firmaların da bulunduğu 52 adet Türk firması katılım sağlamıştır. Fuara Çin firmaları da büyük bir ilgi göstermiştir.

Heimtextil Moskova 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Ev Tekstilinin Kalbi Heimtextil Rusya’ya Dixifuar ile Yol Alın!

Türkiye 180 ülkeye ev tekstil alanında ihracat yapmaktadır ve bu durum yurt dışı fuarlarında görünür olmayı kolaylaştırmaktadır. Rusya pazarında yer edinmek, ev tekstilinde var olan gücünüzü artırmak ve bilinirliğinizi desteklemek için Heimtextil Rusya’da yerinizi alın. Ulaşımdan konaklamaya tüm yurt dışı fuar organizasyonlarında değişmez isim Dixifuar sizi en profesyonel fuarlara konforunuzdan ödün vermeden ulaştırır.

 

Heimtextil Moskova Fuarı Hakkında Bilgiler

Heimtextil Russia, Rus pazarının lider ev tekstili fuarı olarak öne çıkmaktadır.

Fuar Adı İngilizce Heimtextil Russia (Yeni adı: Hometextile & Design Moskova)
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Ev Tekstili Fuarı
Tarihler 19-21 Eylül 2023 (Hometextile & Design)
Ülke  Rusya
Şehir Moskova
Fuar Alanı Expocentre
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim e-mail hometextile@gefera.ru
Polina.Gordeeva@gefera.ru
Organizatör Gefera Media Ltd.
Organizatör e-mail  heimtextil@messefrankfurt.ru
Sektörler   Tekstil, Ev Tekstili
Ürün Grupları Nevresimler, Yorgan ve Yastıklar, Yatak Koruyucuları, Yatak Sistemleri, Minderler, Yatak Kumaş, Duvar Kağıtları, Duvar Dekorasyon ve Resimleri, Perdeler, Pencere Dekorasyonları, Halılar, Halı Döşeme Sistemleri, Mobilya Kumaşları, Mobilya Deri, Dış Mekan Kumaşları, Dekoratif Kumaşlar, Yatak Çarşafları için Kumaşlar, Havlu Ürünleri, Banyo Perdeleri, Banyo Paspasları, Bornozlar, Banyo Aksesuarları, Masa ve Mutfak Tekstili, Kapı Paspasları, Battaniyeler, Dekoratif Yastıklar,Tekstil Tasarımı, Lifler ve İplikler, Dokuma ve Örme Kumaşlar, Dijital Baskı Teknolojisi, Tekstil İşleme
Fuar Metrekare Bilgisi -
Son Fuar Katılımcı Sayısı 221
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 17.800
Düzenlenme Sıklığı Her Sene
Fuar Giriş Ücretleri -
Fuarın Şehre Mesafesi 5 Km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Telegram
Youtube
VK

Sektöre Ait Birlik ve Odalar TETSIAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği), ITHIB (İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği), UIB (Uludağ İhracatçılar Birliği), DENIB (Denizli İhracatçılar Birliği)
Sektöre Ait Dergiler International Home Textile Magazine, Sleeptech Online Magazine, Tekstil Bussiness, Tekstil Teknoloji, Homex

 

Heimtextil Moskova Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Heimtextil Moskova Katılımcı Listesine nasıl ulaşabilirim?

Hometextile & Design adını alan fuarın, 2023 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

Heimtextil Moskova Fuarı gerçekleşecek mi?

Fuarın ismi Hometextile & Design olarak değiştirilmiş ve yeni temalar eklenmiştir. Fuar, 19-21 Eylül 2023 tarihlerinde düzenlenmiştir. 

Heimtextil Moskova nerede gerçekleşiyor?

Hometextile & Design Moskova, Expocentre’de gerçekleşecektir. 

Heimtextil Russia tarihleri nelerdir?

Hometextile & Design olarak değiştirilen fuar, 19-21 Eylül 2023 tarihlerinde düzenlenmiştir. Gelecek fuarın da Eylül 2024'te yapılması beklenmektedir.

Heimtextil Russia fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Expocenter mekanı’na otobüs ve toplu taşıma ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Heimtextil fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Crowne Plaza Moskova WTC, Apart otel Mezhdunarodnaya, Holiday Inn Express Moskova gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Heimtextil Moskova fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar biletiniz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Heimtextil Russia Milli Katılım mıdır?

Milli katılım listesinde yer almaktadır.

Heimtextil Russia Moskova stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak  için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor