CPHI Milan

 

CPHI, dünyanın önde gelen ilaç ve laboratuvar teknolojileri fuarlarından birsidir. Her yıl düzenlenen fuar dünyanın farklı ülkelerinde ve şehirlerinde gerçekleştirilmektedir. Büyük ses getiren 2023 CPHI Barselona fuarından sonra CPHI 2024 fuarının yeni durağı için İtalya'nın Milano şehri seçilmiştir. CPHI Milan 2024 fuarı, 08-10 Ekim 2024’te Fiera Milano Rho fuar alanında düzenlenecektir.

CPHI fuarının dünya çapındaki etkisi ve önemi büyüktür. Bu fuar; ilaç ve laboratuvar teknolojileri sektöründeki güncel trendleri belirleme, sektörün geleceğini şekillendirme ve inovasyonu teşvik etme misyonunu taşımaktadır. Katılımcılar; yeni ürünlerin, teknolojilerin ve iş modellerinin sergilendiği fuar alanında birçok iş birliği şansı elde etmektedirler

 

İlaç Sektörünün Devi ve Çok Yönlü Buluşma Noktası: CPHI Milano

CPHI Milano 2023 fuarı, ilaç teknolojisinin sunduğu sınırsız olanakları ve geleceğin büyüleyici potansiyelini keşfetmek için mükemmel bir platform sunmaktadır. Bu heyecan verici fuar; sektördeki yenilikçi ürünleri, teknolojileri ve çözümleri sergilemektedir.

CPHI Milano fuarı, sektörün çok yönlülüğünü yansıtarak gelişmiş ve gelişmekte olan pazarlardaki her boyuttan şirketi bir araya getirmektedir. Ar-Ge enstitüleri, mühendislik şirketleri, üniversiteler, hükümet yetkilileri, özel sentez üreticileri, biyofarmasötik şirketler, OTC üreticileri ve diğer çeşitli işletmeler, bu fuarda buluşmaktadır. Fuar, sektörün önde gelen isimlerini de ağırlamakta ve Pfizer, BACHEM, Skyepharma gibi büyük firmaları buluşturmaktadır. CPHI Milano 2024 fuarı, endüstriyel bağlantılar ve yenilikçi çözümlerle dolu bir platform sunarak sektör profesyonellerinin birlikte çalışmasını sağlayacaktır.

CPHI 2024 fuarında birçok heyecan verici konu ele alınacaktır:

Yeni-Nesil Biyo-Üretim: Biyolojik ilaçların pazara sunulması için yenilikçi üretim teknolojileri ve yaklaşımlarının ele alınacağı bir platform sunacaktır.

Geleceğin Formüle Edilmesi: Geleceğin tedavileri için formülasyon zorluklarına odaklanacak ve yeni çözümler arayacaktır.

Başarı İçin Ortaklık: iş birliği ve çeşitlendirme dinamiklerinin araştırılacağı bir alan olacak.

Gelecekteki Tedaviler: Geleceğin terapilerinin geliştirilmesi ve herkese uygun farklı yaklaşımların araştırılması hedeflenmektedir.

Üretim 4.0: konusu, dijitalleşme ile ilaç üretimindeki verimliliği, maliyet tasarrufunu ve çıktıyı artırma potansiyelini ele alacak. İlaç üretimindeki dijital dönüşümün önemi ve getirdiği yenilikler burada tartışılacaktır.

Hasta Merkezli Gelişim: ürün geliştirme süreçlerinde hastaların ihtiyaçlarının merkeze alınmasını vurgulayacak.

Döngüsel Bir Ekonomi Yaratmak: İlaç üretimi ve tüketimiyle ilgili çevresel etkilerin azaltılması ve döngüsel ekonomi yaklaşımının benimsenmesi hedeflemektedir.

Kalite Yönetiminin Temelleri: Tedarik zinciri boyunca kalite yönetiminin iyileştirilmesine yönelik yenilikçi süreçler araştırılacak.

Dünya çapında tanınan CPHI; P-MEC, iCSE, FDF, BioProduction ve InnoPack olmak üzere ilgili 5 fuarla birlikte düzenlenmekte ve ilaç tedarik zincirinin tamamından akla gelebilecek tüm ürünlerin yer aldığı eşsiz bir sunum sergisi oluşturmaktadır. Fuar organizasyonunun odak noktası; ilaç bileşenlerinin uluslararası tedarikçileri, alıcıları ve üreticileri için en büyük zirveyi gerçekleştirmektir.

 

CPHI Fuarı Verileri

CPHI fuarı 2022 verileri,

 

CPHI Worldwide 2021 verileri,

CPHI Milano Katılımcı Listesi

CPHI Milano fuarı 08-10 Ekim 2024 tarihlerinde gerçekleşecektir ve yaklaşık 2 bin katılımcının yer alması beklenmektedir. Türkiye’den birçok firmanın rağbet gösterdiği dünyanın en prestijli ilaç ve laboratuvar teknolojileri fuarı CPHI Milano 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

En son düzenlenmiş olan CPHI Barcelona 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

DixiFuar ile İlaç Sektörünün En Büyük Zirvesi CPHI Milano 2024'te Yerinizi Alın

Geleceğin ilaç sektöründe öncü bir rol üstlenmek için heyecan verici iş birliği fırsatları, CPHI Milano 2024’te sizi bekliyor! DixiFuar ile CPHI Milano 2024’e katılın ve ilaç sektörünün en büyük zirvesinde yerinizi alın. Bu olağanüstü etkinlik; Ar-Ge enstitüleri, mühendislik şirketleri, üniversiteler, biyofarmasötik şirketler ve diğer birçok işletmeyi bir araya getirecektir. Önde gelen şirketlerin temsilcileriyle bir araya gelme, yeni trendleri keşfetme ve ilaç sektörünün geleceğini şekillendiren konular hakkında bilgi edinme fırsatını kaçırmayın. DixiFuar ile CPHI Milano'ya adım atarak başarı yolculuğunuzda önemli bir adım atın!

 

CPHI Milan Fuarı Hakkında Bilgiler

İlaç sektöründe lider fuar CPHI Milano, 8-10 Ekim 2024 tarihlerinde gerçekleşecek. CPHI Milan fuarına katılmak ve fuarda yer almak için DixiFuar ile iletişime geçin.

 Fuar Adı İngilizce CPHI Milan
 Fuar Adı Türkçe CPHI Milano
 Tarihler 08 - 10 Ekim 2024 
 Ülke  İtalya
 Şehir Milano
 Fuar Alanı Fiera Milano Rho
 Fuar Alanı Adresi Strada Statale Sempione, 28, 20017 Rho MI
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail cphicustomerservice@informa.com
 Organizatör Informa PLC   
 Organizatör e-mail  cphicustomerservice@informa.com
 Sektörler  İlaç ve Laboratuvar Teknolojileri 
 Ürün Grupları Amino Asitler, Antibiyotikler, Antikorlar, Antioksidanlar, Yardımcı Maddeler, Biyokatalizörler, Biyoteknoloji, Kapsüller, Kaplama Maddeleri, Kremler, Diyet Lifi, Diyet Takviyeleri, Damlalar, Paketleme ve İlaç Dağıtım Sistemleri, İlaçlar, Enzimler, İnce Kimyasallar, Gıda Katkı Maddeleri, Bitkisel Çaylar, Hormonlar, Enstrümantasyon, Laboratuvar Ekipmanı, Laboratuvar Ekipmanı, Merhemler, Ambalaj Malzemeleri, Yamalar, Peptitler, Farmasötikler, Bitki Özleri, Tozlar, Proses Teknolojisi, Üretim, Kalite Güvencesi, Hammaddeler, Araştırma, Fitiller, Sentetik Kumaşlar, Şırıngalar, Tabletler, Test Ekipmanı, Aşılar, Jenerik API, İnce Kimyasallar, Doğal Ekstratlar, Biyofarmasötikler, Analitik ve Laboratuvar Hizmetleri, Bitmiş Dozaj Formları
 Fuar Metrekare Bilgisi  -
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.846 
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 40.405
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri

Standart Bilet: 49 EUR

Explorer Bilet: 149 EUR

VIP Bilet: 399 EUR 
 Fuarın Şehre Mesafesi 6 ilâ 7 km 
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Linkedin

Instagram
Youtube
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği), TİSD (Türkiye İlaç Sanayi Derneği), SURDER (Sağlık Ürünleri Derneği), AIFD (Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği), TEB (Türk Eczacıları Birliği)
 Sektöre Ait Dergiler Eczacının Sesi, Labmedya, Eczacı Dergisi, FABAD Journal of Pharmaceutical Sciences, inPharma Dergi 

 

 

CPHI Milan Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

CPHI Milan 2024 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son düzenlenen ve 1.800’ün üzerinde katılımcının yer aldığı CPHI Barcelona 2023 fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

CPHI Milan 2024 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

CPHI Milan fuarı, 08-10 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2024 CPHI Milano nerede gerçekleşecek?

İlaç ve laboratuvar teknolojilerinde global anlamda tanınmış olan CPHI Milano 2024 fuarı, Fiera Milano Rho'da gerçekleşecektir.

CPHI Milano fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Fuar alanına tren, araba, otobüs veya taksi ile kolayca erişilebilir. Bazı otellerden DixiFuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

CPHI Milano fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

5G Tower Hotel, Hotel NH Milano Fiera, BEHOME Fiera, Relais Villarosa gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

2024 CPHI Milan fuar biletini nasıl temin edebilirim?

CPHI Milan 2024 fuar biletleri henüz satışa sunulmamıştır.

CPHI fuarı milli katılım listesinde var mı?

CPHI fuarı bireysel katılım listesinde yer almaktadır.

CPHI Milano 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

CPHI Milano 2024 fuarında stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor