Intersec Dubai Turları

Intersec Dubai Turları

 

Intersec Dubai fuarı; dünyanın en büyük güvenlik, siber güvenlik ve yangın koruma fuarlarından biridir. Her yıl Dubai'de düzenlenen bu etkinlik, güvenlik hizmetleri sektörünün liderleri ve profesyonelleri için bir buluşma noktasıdır. Fuar; güvenlik ekipmanları, siber güvenlik çözümleri, yangın güvenliği ekipmanları ve acil durum yönetimi sistemleri gibi alanlarda son teknoloji ürünleri sergiler. Intersec Dubai, katılımcılara sektördeki en yeni ürünleri keşfetme, sektör liderleriyle doğrudan iletişime geçme ve iş birliği fırsatları değerlendirme şansı sunar.

 

Güvenlik Hizmetleri Sektörü

Güvenlik hizmetleri sektörü; toplumların güvenliğini sağlama, mülkleri ve varlıkları koruma, suçları önleme ve acil durumlarla başa çıkma gibi kritik görevleri üstlenen önemli bir sektördür. Bu sektör, geniş bir yelpazede hizmetler sunar; fiziksel güvenlik, elektronik güvenlik sistemleri, siber güvenlik, yangın güvenliği ve acil durum yönetimi gibi alanlarda uzmanlaşmış firmalar tarafından yönlendirilir. Yüksek teknolojiyle donatılmış güvenlik sistemleri, video izleme, erken uyarı sistemleri ve acil durum müdahale hizmetleri; hem bireylerin hem de kuruluşların güvenliğini sağlamak için kullanılır. Güvenlik hizmetleri sektörünün fuarlarında son teknoloji sistemler tanıtılır ve birçok proje gerçekleştirilir.

 

Dubai Hakkında Bilgi

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyük ve en modern emirliğidir. Gökdelenleri, lüks alışveriş merkezleri, ultra-lüks otelleri ve inanılmaz mimarisiyle tanınır. Dubai, dünya genelinde bir ticaret ve turizm merkezi olarak bilinir. Şaşırtıcı yapay adaları, yüksek hızlı arabaları ve lüks alışveriş mekanları ile ünlüdür. Ayrıca dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa'nın da ev sahibidir. Dubai, her yıl uluslararası pek çok önemli fuar organizasyonuna da ev sahipliği yapar. Sayısız sektörün fuarı burada gerçekleşir ve liderleri bir araya getirir. Dubai World Trade Centre, bu fuarların gerçekleştiği meşhur fuar alanıdır.

 

Dubai World Trade Centre

Dubai World Trade Centre (DWTC), Dubai'nin finansal ve ticaret kalbinde yer alan prestijli bir etkinlik ve iş merkezidir. 1979 yılında inşa edilen bu gökdelen, Dubai'nin sembolik yapılardan biridir. DWTC, ulusal ve uluslararası konferanslar, fuarlar, sergiler, konserler ve diğer büyük etkinlikler için ev sahipliği yapar. Modern konferans salonları, toplantı odaları, sergi alanları ve lüks otelleri ile geniş bir alanda hizmet verir. DWTC, Dubai'nin ekonomik ve ticari potansiyelini yükseltmek amacıyla dünyanın dört bir yanından iş dünyası liderlerini ve ziyaretçilerini bir araya getirir. 

 

Intersec Dubai Fuarı Tur Programları

 

INTERSEC DUBAI 2024 | 2 GECE | THY | IST:

16 Ocak 2024 günü saat 01.45’te İstanbul Yeni Havalimanı’ndan kalkacak olan THY uçağı ile Dubai Havalimanı’na yolculuk edilecek ve saat 07.00’da varılacaktır. 1.149 EUR’dan başlayan konaklama seçenekleri ile uçak ve transfer hizmetlerine de sahip olacaksınız. Dönüş için 18.01.2024 günü saat 14.40’ta Dubai Havalimanı’ndan İstanbul’a geri dönülecektir. Saat 18.35’te İstanbul Havalimanı’nda olunması planlanmaktadır.

INTERSEC DUBAI 2024 | 2 GECE | FLY DUBAI | IST:

2 gecelik bu tur için 16 Ocak 2024’te saat 01.40’ta İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Fly Dubai ile hareket edilecektir. Saat 07.10’da Dubai Havalimanı2na iniş yapılacaktır. 679 EUR’dan başlayan tur seçeneklerine otel, uçak bileti ve transferler dahildir. Dönüş için 18.01.2024 günü saat 20.45’te yine Fly Dubai uçağı ile Dubai Havalimanı’ndan hareket edilecek ve İstanbul Yeni Havalimanı’na 00.40’ta varılmış olunacaktır.

INTERSEC DUBAI 2024 | 2 GECE | AIR ARABIA | SAW:

2 gece konaklamalı bu fuar turunun başlangıcı 16.01.2024 günü, saat 00.20’de Sabiha Gökçen’den Air Arabia ile olacaktır. Saat 05.25’te Sharjah Havalimanı’na varılacaktır. 629 EUR’dan başlayan konaklama seçeneklerine transfer hizmetleri ve uçak biletleri de dahildir. 18 Ocak 2024’te, Sharhaj Havalimanı’ndan saat 20.00’da kalkacak olan Air Arabia uçağı ile Türkiye’ye dönülecektir. Saat 23.30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na varılması beklenmektedir.

INTERSEC DUBAI 2024 | 4 GECE | THY | IST:

15.01.2024 günü saat 01.45’te İstanbul Yeni Havalimanı’ndan kalkacak olan Türk Hava Yolları uçağı ile saat 07.00’da Dubai Havalimanı’na varış gerçekleştirilecektir. 1.059 EUR’dan başlayan konaklama seçeneklerine sahip bu tur 4 geceliktir ve transfer hizmetleriyle uçak biletleri de dahildir. Dönüş yolculuğu ise 19.01.2024 günü, saat 14.40’ta Dubai Havalimanı’ndan THY gerçekleştirilecektir. Saat 18.35’te İstanbul Yeni Havalimanı’na varılması beklenmektedir.

INTERSEC DUBAI 2024 | 4 GECE | FLYDUBAI | IST:

Fly Dubai Hava Yolları ile gerçekleşecek olan bu tur 4 gecelik bir konaklamaya sahiptir. 15.01.2024 tarihinde ve saat 01.40’ta İstanbul Yeni Havalimanı’ndan ayrılacak olan uçak, saat 07.10’da Dubai Havalimanı’na varacaktır. Uçak biletleri, otel konaklaması ve transfer hizmetleri tur fiyatına dahildir ve 769 EUR’dan başlayan 3 otel seçeneği bulunmaktadır. Dönüş günü için 19.01.2024 günü ayarlanmıştır. Saat 20.45’te Dubai Havalimanı’ndan ayrılacak olan Fly Dubai uçağı, saat 00.40’ta İstanbul Yeni Havalimanı’na varış gerçekleştirecektir.

INTERSEC DUBAI 2024 | 4 GECE | AIR ARABIA | SAW:

4 gecelik konaklama, uçak bileti ve transfer hizmetleri ile dolu olan bu tur 719 EUR’dan başlayan seçeneklere sahiptir. Tur için 15.01.2024 günü, saat 00.20’de Sabiha Gökçen’den ayrılacak olan Air arabia uçağı, saat 05.25’te Sharjah Havalimanı’na varacaktır. Dönüş yolculuğu ise 4 gün sonra 19 Ocak 2024 günü, saat 20.00’da Sharjah Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e gerçekleştirilecektir.  Saat 23.30’da Air Arabia uçağının İstanbul’a varması beklenmektedir.

 

Intersec Dubai, güvenlik hizmetleri sektöründe lider fuarlardan birisidir ve her yıl Dubai’de düzenlenir. Güvenlik ekipmanları, bilişim güvenlik sistemleri, finans güvenliği gibi alanların yanında yangından korunma sistemleri ve müdahale araçlarına da ev sahipliği yapacak olan fuara birçok önemli marka ve kuruluş katılım gösterecektir. Hemen DixiFuar ile iletişime geçin ve Intersec Dubai fuarına katılmanın zahmetsiz yoluna sahip olun.

Whatsapp İletişim